LCP KK „Partizanas“ vs Advokatų kontora „Konsus“ (62:96)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 08 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

Advokatų kontora „Konsus“ lengvai įveikė LCP KK „Partizaną“

2016 gegužės 08 d., Sekmadienis, 19:05 val., peržiūros: 949

Gegužės 8 dieną V. Kudirkos mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės 2016 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Partizanas“ priemė svečius „Konsus“. Abiem komandom šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynes geriau pradėjo „Konsus“ ir nuo rungtynių pradžios pamažu didino persvarą. Trečią minutę komandas skyrė šeši taškai (2:8). Ketvirtą minutę „Partizanas“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (6:10). Netrukus spurtą pradėjo „Konsus“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (6:18). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 11 taškų (13:24).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes „Konsus“ gynėsi be klaidų. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 14 taškų (13:27). Vėliau du iš eilės metimus pataikė „Partizanas“ (17:27).Po jų šeimininkų puolimas užstrigo, o svečiai pelnė 12 taškų be atsako (17;39). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 21 taškas (18:39). Per likusį laiką „Konsus“ neleido varžovams užbaigti nei vienos atakos sėkmingai, o patys pelnė aštuonis taškus be atsako (18:47).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (20:49). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Konsus“ (20:55). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 30 taškų (26:56). Vėliau šeimininkų puolimas strigo, o tuo pasinaudoję „Konsus“ didino persvarą. Po 14 be atsako pelnytų svečių taškų jų pranašumas išaugo iki 44 taškų (26:70). Devintą minutę tritaškį pataikė „Partizanas“, o kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais (31:72).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes „Konsus“ paprašė minutės pertraukėlės (39:78). Po jos du taškus pelnė „Partizanas“ (41:78). Į tai „Konsus“ atsakė septyniais pelnytais taškais be atsako (41:85). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o „Konsus“ išsaugojo solidų pranašumą (62:96).

Advokatų kontoros „Konsus“ treneris Andrius Šaulys: „Smagiai pažaidėme šiandien. Susirinkome po ilgos pertraukos, bandysime pasiekti kažką šioje taurėje. Tikimės pavyks.“ Paklaustas, ar netrugdo šilti orai, treneris atsakė: „Trugdo. Geri orai, norisi kažkur išeiti. Gal todėl visi žaidžia kaip apduję :)“

LCP KK „Partizanas“: Igoris Konovalenko – 17 tšk., Žymantas Jašinas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Gudas – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Lukas Jasevičius – 31 tšk. (28 atk. kam., 5 rezult. perd.), Andrius Šiaulys – 27 tšk. (22 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mantas Sadauskas – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Vilius Valentinas – 17 tšk. (6 rezult. perd.)

Tik po pratęsimo „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ grupių etapą baigė nepralaimėję (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Sporto spalvas“ (2016 gegužės 10 d., antradienis, 22:13 val.)„Sporto spalvos“ sutriuškino LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Nukraujavusi Advokatų kontora „Konsus“ patiesė „Sporto spalvas“ ir iškovojo bronzos medalius (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)Karštas kraujas: „Bartukai“ ketvirtojo kėlinio viduryje paliko aikštę ir anksčiau laiko atvėrė „Advokatų Kontorai Konsus“ duris į pusfinalį (2016 gegužės 24 d., antradienis, 22:19 val.)Ketvirtajame kėlinyje į šturmą kilusi „DNC“ ekipa laimėjo atkaklų pusfinalio mūšį (2016 gegužės 28 d., šeštadienis, 00:08 val.)