Sporto spalvos vs Advokatų kontora „Konsus“ (58:70)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 10 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Advokatų kontora „Konsus“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Sporto spalvas“

2016 gegužės 10 d., Antradienis, 22:13 val., peržiūros: 1050

Gegužės 10-ąją dieną, antradienį, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės D pogrupio susitikimas tarp aikštės šeiminininkų statusą turėjusios „Sporto spalvų“ ekipos ir svečių vaidmenyje buvusių Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkų. Abi ekipos taurėje jau buvo sužaidusios po vieną susitikimą, kuris abiem ekipom susiklostė skirtingai – Advokatų kontora „Konsus“ laimėjo, o „Sporto spalvos“ savo pirmąsias rungtynes pralaimėjo.

Rungtynės prasidėjo dviem Advokatų kontoros „Konsus“ tolimais metimais. Po tritaškį pataikė P.Mickūnas ir V.Valentinas, tačiau „Sporto spalvos“ labai greitai prisivijo varžovus 5:6. Tada Advokatų kontora „Konsus“ surengė dar vieną mažą spurtą, po kurio pirmavo 7:14. Visgi, artėjant kėlinukui į pabaigą šeimininkai peremė iniciatyvą į savo rankas ir po taiklaus A. Rupeikos tolimo šūvio jau pirmavo 20:19. Tačiau paskutinį tašką kėlinuke padėjo V.Valentinas, įmetęs tolimą metimą, po kurio Advokatų kontora „Konsus“ vėl susigrąžino persvarą 20:22.

Antrasis ketvirtis vyko labai atkakliai ir nei viena, nei kita ekipa nenorėjo paleisti varžovų į priekį, o įpusėjus ketvirčiui tarp komandų buvo lygybė 28:28. Tačiau tada V.Kereišius ir Ž.Krupskis, pelnę po keturis taškus, leido „Sporto spalvoms“ atitrūkti 36:30. Nors ir per likusias dvi kėlinuko minutes šeimininkams nepavyko pelnyti nei vieno taško, visgi pirmąją rungtynių pusę jie laimėjo rezultatu 36:34.

Trečio kėlinuko pradžioje rezultatui esant 40:40, techninę pražangą užsidirbo šeimininkų ekipos žaidėjas V.Kereišius, po kurios Advokatų kontora „Konsus“ perėmė žaidybinę kontrolę į savo rankas. Kėlinuko pabaigoje P.Mickūnas įmetęs tritaškį metimą, leido svečiams įgyti didžiausią iki tol turėtą pranašumą 46:53.

Ketvirtajame kėlinuke „Sporto spalvų“ krepšininkai atrodė kiek sutrikę ir kėlinuko viduryje jau pralaiminėjo 49:64. Netaiklūs metimai ir skuboti sprendimai neleido kėlinuko pabaigoje jiems priartėti prie Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkų ir teko antrą kartą šiame turnyre „Sporto spalvų“ ekipai palikti rungtynes nuleidus galvas. Galutinis rungtynių rezultatas 58:70. Antra iškovota pergalė Advokatų kontorai „Konsus“ leido įsitvirtinti pirmoje D pogrupio vietoje.

„Antra rungtynių puse turėtumėte būti patenkintas?“

Advokatų kontoros „Konsus“ treneris A.Šiaulys: „jo, antroje pusėje leido kiečiau žaisti teisėjai, o mums toks žaidimo stilius tinka, gal tas ir nulėmė pergalę“.

„Daug pramestų metimų iš patogių padėčių turbūt viena pagrindinių pralaimėjimo priežasčių?“

„Sporto spalvų“ ekipos treneris V.Vaitkevičius: „buvo tikrai daug pramestų metimų, šita salė niekad nebūna dėkinga, bet turiu pagirti varžovus, jie buvo stipresni, mums trūko susižaidimo. Tikimės atsigriebti ketvirtadienio rungtynėse“.

Naudingiausi šių rungtynių žaidėjai:

Sporto spalvos: Žygimantas Krupskis – 22 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Arnoldas Rupeika – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Kereišius – 8 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Vilius Valentinas – 16 tšk., Povilas Mickūnas – 16 tšk., Rokas Imbrasas – 10 tšk., Mantas Lukminas – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ lengvai įveikė LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)Nukraujavusi Advokatų kontora „Konsus“ patiesė „Sporto spalvas“ ir iškovojo bronzos medalius (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)Advokatų kontora „Konsus“ grupių etapą baigė nepralaimėję (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Sporto spalvos“ ekipą (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)Įtemptame trileryje „Sporto spalvos“ pačioje pabaigoje pagriebė kelialapį į pusfinalį (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:16 val.)Karštas kraujas: „Bartukai“ ketvirtojo kėlinio viduryje paliko aikštę ir anksčiau laiko atvėrė „Advokatų Kontorai Konsus“ duris į pusfinalį (2016 gegužės 24 d., antradienis, 22:19 val.)„Sporto spalvos“ sutriuškino LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Sporto spalvos“ padovanojo „Sporto manijai“ vietą finale (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Sporto Spalvos“ eliminavo dantis rodžiusią „A Komandą“ (2016 gegužės 20 d., penktadienis, 23:13 val.)Ketvirtajame kėlinyje į šturmą kilusi „DNC“ ekipa laimėjo atkaklų pusfinalio mūšį (2016 gegužės 28 d., šeštadienis, 00:08 val.)