Advokatų kontora „Konsus“ vs Baubilas & Verslo pasaulis (89:77)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 12 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Advokatų kontora „Konsus“ grupių etapą baigė nepralaimėję

2016 gegužės 12 d., Ketvirtadienis, 22:20 val., peržiūros: 995

Gegužės 12-ąją dieną, ketvirtadienį, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės D pogrupio susitikimas tarp aikštės šeimininkais buvusių Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkų ir svečių teisėmis žaidusios „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipos.

Rungtynių pradžioje R.Imbrasas pelnė septynis iš dešimties Advokatų kontoros „Konsus“ taškų ir šeimininkai pirmavo 10:3. Tačiau labai greitai R. Švagždžio ir K. Jankaičio taiklūs metimai leido „Baubilui & Verslo pasauliui“ sumažinti atsilikimą iki minimumo 15:14. Kėlinuko pabaigoje penki iš eilės M. Sadausko taškai leido Advokatų kontorai „Konsus“ nutolti 26:20.

Antro kėlinuko pradžioje Advokatų kontora „Konsus“ spurtavo 8:0 ir po taiklaus P. Mickūno tritaškio jau pirmavo 34:20. Ir tik sužaidus penkias minutes ketvirtyje „Baubilui & Verslo pasauliui“ pagaliau pavyko pralaužti varžovų gynybą. Įpusėjus kėlinukui solo pasirodymą surengė svečių komandos žaidėjas V.Mačys, po kurio dėjimo ir dar kelių metimų iš po krepšio, rezultatas sumažėjo iki 37:32. Toliau šeimininkai vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmavo 46:36, tačiau paskutinę pirmosios rungtynių pusės sekundę R.Švagždys iš dvylikos metrų paleido taiklų metimą nuo lentos, sumažinusį persvarą iki 46:39.

Trečiajame ketvirtyje R.Kabašinskas ir M.Čipas smeigė po tritaškį ir sumažino Advokatų kontoros „Konsus“ pranašumą iki 56:52. Tačiau tada šeimininkų aukštaūgis R.Imbrasas taip pat pataikė tolimą metimą, po kurio vėl Advokatų kontora „Konsus“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po trijų ketvirčių pirmavo 70:58.

Ketvirto kėlinuko pradžioje M. Čipo du tolimi metimai sumažino Advokatų kontoros „Konsus“ pranašumą iki 72:64, tačiau tai buvo viskas, ką šiandien parodė svečiai. Greitos atakos ir puikus aukštaūgių žaidimas leido šiose rungtynėse triumfuoti Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkams, iškovojusiems pergalę rezultatu 89:77 ir taip užsitikrinusiems pirmąją vietą grupėje.

„Nors ir praleidote šiandien daug tolimų metimų, tačiau greitos atakos ir užtikrintas aukštaūgių žaidimas leido jums šiandien laimėti“.

Advokatų kontoros „Konsus“ treneris A.Šiaulys: „jo, šiandien mūsų taip vadinami bokštai buvo pranašesni. Ir tos greitos atakos aišku. Nežinau, gal varžovai buvo pavargę ar ką. Aišku, gynyba šlubavo, bet puolimas ištraukė“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Advokatų kontora „Konsus“: Rokas Imbrasas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Valentinas – 17 tšk., Algirdas Janonis – 15 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Sadauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Povilas Mickūnas – 12 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Baubilas & Verslo pasaulis: Mantas Čipas – 19 tšk., Vytautas Mačys – 13 tšk., Ramūnas Švagždys – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Vilius Černiauskas – 12 tšk., Klaidas Jankaitis – 10 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rokas Kabašinskas – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ lengvai įveikė LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Sporto spalvas“ (2016 gegužės 10 d., antradienis, 22:13 val.)Nukraujavusi Advokatų kontora „Konsus“ patiesė „Sporto spalvas“ ir iškovojo bronzos medalius (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)Ketvirtajame kėlinyje į šturmą kilusi „DNC“ ekipa laimėjo atkaklų pusfinalio mūšį (2016 gegužės 28 d., šeštadienis, 00:08 val.)Karštas kraujas: „Bartukai“ ketvirtojo kėlinio viduryje paliko aikštę ir anksčiau laiko atvėrė „Advokatų Kontorai Konsus“ duris į pusfinalį (2016 gegužės 24 d., antradienis, 22:19 val.)Tik po pratęsimo „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Sporto spalvos“ ekipą (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ pervažiavo „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 23:20 val.)