Best 4 You vs Street Food (82:64)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 14 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Best 4 You“ pratęsė „Street Food“ pralaimėjimų seriją iki trijų

2019 balandžio 14 d., Sekmadienis, 18:25 val., peržiūros: 625

Balandžio 14 d., sekmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Best 4 You“ (1/1) ir svečiai – „Street Food“ (0/2).

Rungtynės prasidėjo dešimčia iš eilės R. Savulio taškų, kurie įpusėjus pirmajam kėlinukui leido „Best 4 You“ ekipai pirmauti 10:6. Visgi, kėlinio antroje pusėje šeimininkų puolimas sustojo, kuo pasinaudoję „Street Food“ aptirpdė varžovų skirtumą iki minimumo 14:13.

Antrajame kėlinuke komandos susikeitė taikliais metimais, o įpusėjus kėlinukui rezultatas tapo lygus 21:21. Visgi,tada kelių minučių atkarpą „Best 4 You“ laimėjo 10:0, o tai leido jiems nutolti ir pasibaigus antram kėlinukui pirmauti 37:28.

Trečiajame kėlinuke po R. Kulikausko ir R. Savulio tritaškių šeimininkai dar labiau nutolo – 48:34. Ir toliau sėkmingai žaidę „Best 4 You“ krepšininkai po trijų ketvirčių buvo priekyje 60:45.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai tik dar labiau nutolo ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 82:64 (14:13, 23:15, 23:17, 22:19).

„Ariogala“ be didesnio vargo įveikė „Street Food“ ekipą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Street Food“ po atkaklios kovos įsirašė pirmąją pergalę (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 19:01 val.)KK „Žaibas“ antroje rungtynių pusėje įjungė aukštesnę pavarą ir įveikė „Street Food“ ekipą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Best 4 You“ iškovojo nesunkią pergalę prieš KK „Žaibą“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 20:11 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Best 4 you“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:02 val.)Pavasario „Sportturas“ „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio dvikovoje: ,,Gemavilos“ pergalė prieš „Best 4 You“ krepšininkus (2019 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Ariogala“ nesunkiai susitvarkė su svečiais iš kauno „Best 4 you“ (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:29 val.)