KK „Žaibas“ vs Best 4 You (49:70)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 27 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Best 4 You“ iškovojo nesunkią pergalę prieš KK „Žaibą“

2019 kovo 27 d., Trečiadienis, 20:11 val., peržiūros: 538

Kovo 27 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – KK „Žaibas“ ir svečiai – „Best 4 You“.

Rungtynes „Best 4 You“ pradėjo trimis tritaškiais, po kurių išsiveržė į priekį 6:13. Ir toliau sėkmingai tiek puolime, tiek ir gynyboje žaidę svečiai po pirmo kėlinuko pirmavo 10:25.

Antrajame kėlinuke po R. Kulikausko metimų „Best 4 You“ dar labiau nutolo – 16:36. KK „Žaibui“ pirmoje rungtynių pusėje sunkiai sekėsi pralaužti ledus puolime, o svečiai tik dar labiau tolo ir po dviejų kėlinių jau pirmavo 20:43.

Trečiajame kėlinyje KK „Žaibas“ pirmuosius taškus pelnė sužaidus jau penkias minutes, bet M. Parvalkevičiaus tritaškiai bei D. Kučinsko prasiveržimai neleido toliau „Best 4 You“ tolti. Po trijų kėlinių 34:57.

Ketvirto kėlinuko pradžioje šeimininkai šiek tiek priartėjo – 41:60. Visgi, arčiau „Best 4 You“ ekipos jau priartėti nepavyko, o ši iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 49:70 (10:25, 10:18, 14:14, 15:13).

BC „Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Feniksas“ antroje rungtynių dalyje įveikė KK „Žaibas“ krepšininkus (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 22:55 val.)„Best 4 You“ pratęsė „Street Food“ pralaimėjimų seriją iki trijų (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:25 val.)Tritaškiai metimai nulėmė KK „Žaibas“ komandos pergalę (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:04 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Best 4 you“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:02 val.)Pavasario „Sportturas“ „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio dvikovoje: ,,Gemavilos“ pergalė prieš „Best 4 You“ krepšininkus (2019 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Ariogala“ nesunkiai susitvarkė su svečiais iš kauno „Best 4 you“ (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:29 val.)KK „Žaibas“ antroje rungtynių pusėje įjungė aukštesnę pavarą ir įveikė „Street Food“ ekipą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:23 val.)