Street Food vs Ariogala (47:80)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 22 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Ariogala“ be didesnio vargo įveikė „Street Food“ ekipą

2019 kovo 25 d., Pirmadienis, 23:00 val., peržiūros: 659

Pirmadienį, kovo 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas 2019” taurės rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Street Food“ bei svečių „Ariogala“. Svečių ekipa jau nuo pirmųjų minučių demonstravo, kad jie yra pajėgesni šiose rungtynėse ir galiausiai iškovojo triuškinančią pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo gana silpnai. Abi ekipos strigo puolime, buvo daug broko, klaidų, pramestų metimų. Ketvirčiui perkopus į antrąją pusę, 7:0 atkarpėlę laimėjo svečių ekipa ir įgijo septynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Street Food“ ekipa ir toliau neišlipo iš duobės, o „Ariogala“ nesusidūrė su didesniais sunkumais ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 7:19. Antrojo ketvirčio metu „Street Food“ ekipa ir toliau nesusitvarkė su savo vidiniais demonais ir šlubavo abejose aikštelės pusėse. Svečių ekipa netrukus įgijo didesnį nei 20-ies taškų pranašumą, kurį be problemų išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 18:41.

Trečiojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai kiek pagerino savo puolimą, tačiau vis tiek nesusitvarkė su gynyba ir skirtumas tarp komandų tik dar labiau augo. „Ariogala“ ir toliau bėgo nuo savo varžovų ir įgijo jau 30-ies taškų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 32:62. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Ariogalos“ ekipa iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 47:80.

KK „Žaibas“ antroje rungtynių pusėje įjungė aukštesnę pavarą ir įveikė „Street Food“ ekipą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Ariogala“ nesunkiai susitvarkė su svečiais iš kauno „Best 4 you“ (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:29 val.)„Best 4 You“ pratęsė „Street Food“ pralaimėjimų seriją iki trijų (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Street Food“ po atkaklios kovos įsirašė pirmąją pergalę (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 19:01 val.)BC „Straight“ neturėjo vargo su „Ariogala“ krepšininkais (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:44 val.)Tritaškiai metimai nulėmė KK „Žaibas“ komandos pergalę (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:04 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: Ariogalos krepšininkų pergalė prieš BC „Game On“ krepšininkus (2019 gegužės 03 d., penktadienis, 20:15 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Lietuvos geležinkeliai“ iškovoja saldžią pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:42 val.)