TEO LT vs ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI (77:53)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

"Teo LT" nesunkiai įveikė nepilnos sudėties "Elektrobalt & Elektros darbus"

2008 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 20:17 val., peržiūros: 4592

Šįvakar, gruodžio 15 dieną, "Atžalyno" vidurinėje mokykloje, aikštelės šeimininkai "Teo LT" priėmė "Elektrobalt & Elektros darbai" ekipą. Pastarieji į rungtynes atvyko tik penkiese ir tai jiems nuo pat pradžių apsunkino padėtį. Kaip ir buvo tikėtasi daugiau žaidėjų rezerve turėję šeimininkai įsiveržė į priekį, tačiau "Elektrobalt & Elektros darbai" nesileido triuškinami ir visas rungtynes priešininkams atsipalaiduot neleido. Vis dėlto, svečiams jėgų neužteko ir susitikimo pabaigoje jie leidosi pribaigiami – 77:53. Tai buvo devintoji "Teo LT" pergalė "Įmonių lygoje" ir jie išlieka vienais iš B pogrupio lyderių, turėdami vos vieną nesėkmę. "Elektrobalt & Elektros darbai" patyrė šeštąjį pralaimėjimą ir turi tris pergales.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos vienodai klydo ( po 6 klaidas), tačiau kitu labai svarbiu faktoriumi – taiklumu, šeimininkai lenkė visa galva varžovus: jie pataikė 7 iš 9 dvitaškius ir 2 iš 7 tritaškių, tuo tarpu jų varžovai 3 dvitaškius iš 12 ir 2 tritaškius iš 4. Toks taiklumo kontrastas buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios "Teo LT" po pirmojo kėlinio jau pirmavo 13 taškų skirtumu – 26:13.

Antrasis ketvirtis buvo blankus ir nerezultatyvus, ypač pirmojo jo pusė. Šeimininkai dvitaškius mėtė vėl gi geriau, nei varžovai (4/8 prieš "Elektrobalt & Elektros darbai" 2/14), tačiau dažniau klydo (8 klaidos). Vis dėlto, klaidos nesutrukdė "Teo LT" padidinti turimą pranašumą. Pirmoji pusė rungtynių baigėsi rezultatu 38:19.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai papuolė į šiokią tokią krizę ir tai jiems kainavo – "Elektrobalt & Elektros darbai" laimėjo atkarpą 11:0 ir priartėjo iki 8 taškų (38:19). Ypač pastebimas svečių ekipoje buvo D.Kryževičius, įmetęs 10 iš 19 savo komandos pelnytų taškų. Bet vien jo pastangų nepakako ir antroje ketvirčio pusėje susiėmę į rankas šeimininkai kėlinį baigė su minimaliais nuostoliais – 56:38.

Pirmąją ketvirtojo kėlinip pusę ir vėl gi geriau pradėjo "Elektrobalt & Elektros darbai" ir po truputį artėjo prie priešininkų. Tačiau geriausia, ką jiems pavyko pasiekti buvo 11 taškų deficitas (64:53), o šios akimirkos svečių jėgos išseko ir rungtynes laimėta atkarpa 13:0 užbaigė "Teo LT", iškovodami dar vieną pergalę rezultatu 77:53.

Ženkliausiai prie pergalės prisidėjo V.Žemaitis (18 taškų), M.Matonis (12 taškų), E. Blaudžiūnas (10 taškų) ir A.Šunskis (10 taškų).

"Elektrobalt & Elektros darbai" ekipoje pasižymėjo D.Kryževičius (24 taškai ir 17 atkovotų kamuolių), V.Bamkovas (12 taškų) ir V. Čepelė (10 taškų).

"Omega" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt & Elektros darbų" ekipą (2009 sausio 30 d., penktadienis, 20:38 val.)"GB united" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt - Elektros darbai" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 22:27 val.)"Vaidotėnas" nepasigailėjo "Elektrobalt & Elektros Darbai" (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:46 val.)"YIT Kausta" nesunkiai palaužė Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:41 val.)"Mikrovisata" sutriuškino minimalios sudėties "Elektrobalt & Eelektros Darbai" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:48 val.)"ESS & VP" nusileido "Elektrobalt & Elektros darbai" ekipai (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Kautra" nesugebėjo pasipriešinti "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipai (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Teo LT" nesunkiai įveikė "YIT Kaustą" (2009 sausio 26 d., pirmadienis, 20:01 val.)"Jmi & Florvita" neturėjo sunkumų su "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipa (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 21:55 val.)Po dramos rungtynių pabaigoje, pergalę šventė „Elektrobalt & Elektros darbai“ (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 00:29 val.)