GB UNITED vs ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI (67:59)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 09 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"GB united" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt - Elektros darbai"

2009 vasario 09 d., Pirmadienis, 22:27 val., peržiūros: 3997

Šiandien (02-09) "Babtų" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Įmonių " GB united" (šeimininkai ) ir "Elektrobalt – Elektros darbai" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių į priekį įsiveržę šeimininkai neleido varžovams periimti iniciatyvos ir iškovojo pergalę rezultatu 67:59 (12:9, 18:17, 18:12, 19:21).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo puikiu šeimininkų spurtu 10:2. Svečiai į varžovų spurtą atsakė 7 iš eilės taškais ir sumažino persvarą iki 3 taškų. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 12:9.

Antrame kėlinyje abi ekipos žaidė panašų žaidimą . Kėlinio viduryje "GB unided" ekipai buvo pavykę savo pranašumą padidinti net iki 10 taškų (28:18). Sėkmingiau sužaidę kėlinuko paskutines minutes "Elektrobalt – Elektros darbai" deficitą sumažino iki 4 taškų. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 30:26.

Trečiojo ketvirčio pradžioje laimėję atkarpą 11:0 šeimininkai pabėgo nuo savo varžovų , o skirtumas šoktelėjo iki 15 taškų. Svečiams niekaip nepavyko surasti kėlių link varžovų krepšio ir vis sunkiau sėkėsi rinkti taškus. Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai turėjo 10 taškų persvarą , o bendras rezultatas buvo 48:38.

Ketvirtame ketvirtyje "GB united" žaidė kiek atsipalaidavusi. Tačiau skirtumas netirpo , o kėlinio pradžioje jis siekė 16 taškų (54:38). Iki kėlinuko pabaigos išlaikę persvarą "GB unidet" krepšininkai šventė pergalę rezultatu 67:59.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Eugenijus Vaičiulis 21 taškas ir 11 atkovotų kamuolių.

"Elektrobalt – Elektros darbų" ekipoje išsiskyrė Vytautas Girdzijauskas pelnęs 16 taškų.

Nugalėtojų treneris teigė , kad tai vienos iš prasčiausių varžybų šiame sezone , tačiau jos buvo laimėtos , o tai labai gerai. Jo manymu varžovų ekipai trūko aukštaūgio žaidėjo.

"Omega" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt & Elektros darbų" ekipą (2009 sausio 30 d., penktadienis, 20:38 val.)"YIT Kausta" nesunkiai palaužė Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:41 val.)"Vaidotėnas" nepasigailėjo "Elektrobalt & Elektros Darbai" (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Kautra" nesugebėjo pasipriešinti "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipai (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Jmi & Florvita" neturėjo sunkumų su "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipa (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 21:55 val.)"Teo LT" nesunkiai įveikė nepilnos sudėties "Elektrobalt & Elektros darbus" (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:17 val.)"ESS & VP" nusileido "Elektrobalt & Elektros darbai" ekipai (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:08 val.)Po dramos rungtynių pabaigoje, pergalę šventė „Elektrobalt & Elektros darbai“ (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 00:29 val.)"Mikrovisata" sutriuškino minimalios sudėties "Elektrobalt & Eelektros Darbai" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:48 val.)Sezoną "GB United" krepšininkai pradėjo pergalingai (2008 spalio 23 d., ketvirtadienis, 21:00 val.)