ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI vs BIOPROJEKTAS (58:55)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 21:20 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Po dramos rungtynių pabaigoje, pergalę šventė „Elektrobalt & Elektros darbai“

2008 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 00:29 val., peržiūros: 5625

Šiandien (11.26) vėlyvą vakarą, Kauno Energijos sporto salėje vyko „Įmonių lygos“ „B pogrupio“ rungtynės tarp „Elektrobalt & Elektros darbai“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių „Bioprojekto“ komandų. Po labai atkaklios ir įdomios kovos, pačioje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė šeimininkų komanda, rezultatu 58-55.

Rungtynės prasidėjo taikliu svečių komandos centro puolėjo V. Laukaičio metimu iš po krepšio. Aikštelės šeimininkai atsakė keliais taikliais metimais, tačiau po to sekė priešininkų komandos spurtas ir rezultatas tapo 4-13, „Bioprojekto“ naudai. Po minutės pertraukėlės panašiu spurtu atsakė ir aikštelės šeimininkų komanda, beveik pasivijusi savo priešininkus iki pirmojo kėlinio pabaigos ir pralaimėdama ketvirtį tik dviejų taškų skirtumu 13-15.

Tas „Elektrobalt & Elektros darbų“ spurtas toliau tęsėsi ir antrame kėlinyje ir šeimininkai jau pirmavo 19-15, tačiau taikliai iš tryjų taškų zonos atakavo sunkusis krašto puolėjas Aidas Šėrka skirtumą sumažinęs iki minimumo. Iki kėlinio vidurio abi komandos apsikeitė keliais taikliais metimais, tačiau kėlinio pabaigoje vėl iniciatyvą perėmė svečiai ir vėl įsiveržę į priekį ir laimėję pirmąją rungtynių pusę, rezultatu 29-32.

Trečiąjį rungtynių kėlinį abi komandos pradėjo labai nesusikaupusios. Labai daug klaidų: netikslių perdavimų, nepataikytų šimtaprocentinių progų iš po krepšio. Iš šios žaidimo duobės pirmi išlipo „Bioprojekto“ krepšininkai, kurie pasinaudoję priešininkų komandos klaidomis nutolo 29-41. Pačioje kėlinio pabaigoje atsigavę „Elektrobalt & Elektros darbai“ sumažino skirtumą iki septynių taškų 37-44.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai stojo į lemiamą kovą. Puikiai puolime sužaidęs „Elektrobalt & Elektros darbų“ centro puolėjas Arnas Matusevičius, gavęs kamuolį iš savo komandos draugų į baudos aikštelę, skirtumą sumažino iki tryjų, 41-44, tačiau priešininkai neteido priartėti ir po taiklaus Justino Skališiaus tolimo metimo vėl komandas skyrė šeši taškai. Kėlinio viduryje ir vėl tas pats Arnas Matusevičius skirtumą sumažino iki dviejų taškų, o jo komandos draugas Darius Kryževičius turėjo galimybę net rezultatą išlyginti, bet jo antrasis mestas baudos metimas skriejo pro šalį. Likus žaisti dvi minutes greitoje atakoje metęs iš tryjų taškų zonos V.Pilypas privertė prasižengti priešininkų komandos gynėją, tačiau jo mesti visi trys baudų metimai skriejo pro šalį. „Elektrobalt & Elektros darbai“ pasinaudojo šia galimybe ir įsiveržė į priekį 52-51. Taip per vieną minutę net penkis kartus keitėsi pirmaujanti komanda. Per paskutines puse minutės po taiklaus V. Stakausko dvitaškio ir A. Matusevičiaus baudos metimų šeimininkai priekyje buvo tryjų taškų skirtumu, tačiau gynyboje neapsigynė be pražangos. Prie baudų metimo linijos stojęs V.Laukaitis nepataikė abiejų baudos metimų. Šeimininkai nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos ir paskutines 10 sekundžių kamuolį kontroliavo jų priešininkai, kuriems žutbūt reikėjo taiklaus tritaškio metimo, tačiau P. Venckaus tolimas šūvis buvo netaiklus.

Rungtynės baigėsi „Elektrobalt & Elektros darbų“ pergale rezultatu 58-55.

Rezultatyviausias šeimininkų gretose buvo A.Andriušis pelnęs 26 taškus, A.Matusevičius pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių.

„Bioprojekto“ komandoje labiausiai pasižymėjo J.Skališius – 21 taškas, V.Laukaitis įmetė 12, o P.Venckus – 10 taškų.

Tomas Ambrutis.

"GB united" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt - Elektros darbai" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 22:27 val.)"YIT Kausta" nesunkiai palaužė Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:41 val.)"Omega" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt & Elektros darbų" ekipą (2009 sausio 30 d., penktadienis, 20:38 val.)"Kautra" nesugebėjo pasipriešinti "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipai (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Vaidotėnas" nepasigailėjo "Elektrobalt & Elektros Darbai" (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:46 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Bioprojektas" (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)"Jmi & Florvita" neturėjo sunkumų su "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipa (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 21:55 val.)"Mikrovisata" sutriuškino minimalios sudėties "Elektrobalt & Eelektros Darbai" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:48 val.)"Teo LT" nesunkiai įveikė nepilnos sudėties "Elektrobalt & Elektros darbus" (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:17 val.)"ESS & VP" nusileido "Elektrobalt & Elektros darbai" ekipai (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:08 val.)