Vėjų linija & Garliavos duona vs Lietuvos geležinkeliai (77:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 15 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Antrojoje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“

2018 sausio 15 d., Pirmadienis, 23:39 val., peržiūros: 622

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) su svečiais „​Lietuvos geležinkeliai“​ krepšininkais. Pirmoje rungtynių pusėje vyko kova taškas į tašką, bet pergalę iškovojo antrąją rungtynių dalį laimėję šeimininkai.

​Pirmasis rungtynių kėlinys žadėjo didelę intrigą. Pirmaujanti komanda vis keitėsi. Aikštės šeimininkai spurtavę 8:0 išsiveržė į priekį 5 taškais. Bet tai toli gražu nesustabdė varžovų. Po taiklaus S. Ragausko („Lietuvos geležinkeliai“) dvitaškio kėlinio pabaigoje, svečiai ne tik pasivijo šeimininkus, bet ir aplenkė juos minimaliu taškų skirtumu. Rezultatas pasibaigus pirmajam ketvirčiui – 12:13.

​Antrasis rungtynių kėlinys taip pat nespindėjo rezultatyvumu. Po dviejų iš eilės sėkmingų rungtynių lyderio L. Varno („Vėjų linija & Garliavos duona“​) atakų rezultatas tapo lygus. Kėlinio viduryje šeimininkai surengė spurtą 6:0, tačiau „Lietuvos geležinkelių“ krepšininkas A.Grabauskas nebuvo tuo patenkintas ir atsakė dviem tolimais šūviais. Paskutinę ketvirčio ataką sėkmingai surezgę šeimininkai išlygino rezultatą – 26:26.

​Antroji rungtynių pusė priklausė „Vėjų linija & Garliavos duona“​ komandai. Pailsėję ir susikaupę jie ėmė tikslingai siekti pergalės. Pirmoje trečiojo kėlinio pusėje į itin energingą šeimininkų puolimą taikliais metimais stengėsi atsakyti ir M.Visockis („Lietuvos geležinkeliai“​) užbaigdamas tris iš eilės savo komandos atakas. Taip svečiai sumažino atsilikimą iki minimalaus (35:34). Toks pareiškimas, lyg užkūrė šeimininkus – ​šie sužaidė atkarpą 15:1. Tai ir buvo esminis žingsnis pergalės link. Rezultatas prieš paskutinįjį kėlinį 56:44.

​Ketvirtasis kėlinys buvo lengvai nuspėjamas. Per šias 10 minučių „Vėjų linija & Garliavos duona“​ įmetė 5 tolimus metimus ir taip užkirto kelią oponentų siekiams sukurti intrigą. Rungtynės baigėsi užtikrinta šeimininkų pergale rezultatu 77:61.

V.Merkelis („Vėjų linija & Garliavos duona“):
„​Vienas iš pagrindinių šios pergalės aspektų buvo tai, kad mūsų lyderis (L.Varnas) žiauriai gerai pataikė. Atėjo gausi palaikymo komanda. Vyrai antroje rungtynių pusėje susiėmė, parodė charakterį."

„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 15:10 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)Uraganiniu puolimu rungtynes pradėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ pranoko „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atsilaikė prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (74:65) (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)