Baubilas & Verslo pasaulis vs Artstone (63:55)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nervingose aštunfinalio rungtynėse „Baubilas & Verslo pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Artstone“

2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 1398

Pirmadienį, kovo 13 – ąją, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko KKL „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ lygos pirmenybių aštuntfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Baubilas & Verslo pasaulis“ ir svečių „Artstone“ komandos.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Artstone“ krepšininkai, kurie pasinaudojo varžovų nervingumu kėlinio pradžioje. Dažnai klydę šeimininkai pusę kėlinio buvo priversti vytis varžovus. Įpusėjus kėliniui „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandos gynėjai M.Samuolis ir R.Švagždys surengė keletą sėkmingų reidų į baudos aikštelę ir persverė rezultatą savo komandos naudai – 11:8. Per likusias keturias minutes šeimininkai pasididino pranašumą iki 4 taškų – 16:12. Antrame kėlinyje komandoms ir toliau sunkiai sekėsi pelnyti taškus. „Artstone“ pavyko surengti spurtą 4:7 ir ištirpdyti varžovų persvarą iki vieno taško – 20:19. Abi komandos ir toliau dažnai klydo, metimai retai pasiekdavo tikslą. Per likusį laiką žaidimas aikštelėje išsilygino, o „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką išsaugojo minimalią persvarą – 27:26.

Po pertraukos šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir po M. Samuolio tritaškio komandas skyrė jau 6 taškų „Baubilas & Verslo pasaulis“ persvara (34:28). Svečiai netrukus atsakė dvitaškiu, iš toli pataikė J.Jokšas, bet po to jie pralaimėjo atkarpą 12:0 per paskutinias keturias kėlinio minutes nepelnydami nei taško ir „Artstone“ ketvirtajį kėlinuką pasitiko turėdami dviženklį deficitą – 51:34. Lemiamo kėlinio pradžioje svečiai nenuleido rankų, parodė kovingumą ir norą šiose rungtynėse pakovoti dėl pergalės. Šįkart jau „Baubilas & Verslo pasaulis“ komanda šešias minutes buvo palikta be taškų. Šeimininkai nesugebėdavo apsiginti nuo varžovų tritaškių metimų, vėl pradėjo klysti lygioje vietoje, o tuo pasinaudoję „Artstone“ krepšininkai laimėjo atkarpą 0:12 ir vėl kvėpavo varžovams į nugarą – 51:46. Antroje kėlinio pusėje svečiai pradėjo strigti puolime, o skirtumas tarp komandų vėl pradėjo augti. Rungtynių pabaigoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ užpuolė keletą svarbių atakų, išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 63:55 (16:12, 11:14, 24:8, 12:21).

Baubilas & Verslo pasaulis: Mindaugas Samuolis – 21 tšk., Domas Juknevičius – 14 tšk., Šarūnas Krilavičius – 14 tšk. (10 atk. kam.)

Artstone: Tomas Šiškevičius – 20 tšk., Justas Jokšas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Dominykas Butkus – 5 tšk. (5 rezult. perd.)

Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:11 val.)D. Pocevičiaus dvitaškis leido „Baubilui & Verslo pasauliui“ perkopti aštuntfinalio barjerą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ gerokai pasismagino dvikoje su „Rapala“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Ledo rūmuose“ ‒ lengva „Baubilas & Verslo pasaulis“ pergalė (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)Banguotose rungtynėse pergalę išvargo „Artstone“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 22:17 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)