UNO vs Sparta (78:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 01 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Atkakliose rungtynėse „UNO“ palaužė „Spartą“

2023 kovo 01 d., Trečiadienis, 21:42 val., peržiūros: 318

Kovo 1 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "II" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "UNO" priemė svečius "Spartą". "UNO" buvo laimėję penkis kartus ir septynis buvo pralaimėję. "Spartos" sąskaitoje buvo penkios pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 3:2 pirmavo "UNO". Prasidėjus antrai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "UNO" (8:7). Antroje kėlinio pusėje "Sparta" įgijo dviejų taškų persvarą (21:23).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė "UNO", o sužaidus dvi minutes dviejų taškų persvarą turėjo "UNO" (25:23). Prasidėjus penktai minutei "Sparta" rezultatą išlygino, o "UNO" paprašė minutės pertraukėlės (30:30). Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė lygiai ir įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo lygus (46:46).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Sparta", kurie sužaidus pirmas pirmas dvi minutes turėjo penkių taškų persvarą (46:51). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus pusę kėlinio "Sparta" pirmavo rezultatu 49:55. Kėlinio antroje pusėje "UNO" pasivijo ir pralenkė varžovus minimalia persvara (59:58).

Sužaidus pirmas dvi minutes ketvirtame kėlinyje rezultatas buvo lygus (63:63). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "UNO" persvara padidėjo iki keturių taškų (69:65), o "Sparta" paprašė minutės pertraukėlės. "UNO" persvarą išlaikė ir ir įveikė varžovus rezultatu 78:71.

Gediminas Kasparavičius

Atkaklioje ir nerezultatyvioje dvikovoje „Ažytėnai“ palaužė „Sparta“ ekipą (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:46 val.)Nenuspėjamos rungtynės ir „ICE“ pergalė (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 21:53 val.)2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)Įspūdingo grožio rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė po pratesimo. (2023 kovo 21 d., antradienis, 22:03 val.)Emocingose varžybose „UNO“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Valpainius“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 21:45 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 vasario 14 d., antradienis, 22:06 val.)„UNO“ po atkaklios kovos įveikė MB „TR Project“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 21:42 val.)Užtikrintai „ICE“ komandai atsirevanšavę „UNO“ pasiekė aštunfinalį (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 21:50 val.)2 lygoje ‒ lengva „Spartos“ pergalė (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:49 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „KrepsinioFanai.lt“ komandą (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)