Ažytėnai vs Sparta (64:61)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkaklioje ir nerezultatyvioje dvikovoje „Ažytėnai“ palaužė „Sparta“ ekipą

2022 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 21:46 val., peržiūros: 250

Lapkričio 6 d., sekmadienį, Kauno TMC salėje buvo sužaistos II lygos A pogrupio rungtynės tarp „Ažytėnai“ ir „Sparta“ ekipų.

Rungtynes abi ekipos pradėjo nerezultatyviai, vieną ekipą į priekį vedė M.Cimermanas, kitą T.Šorius, o pirmasis kėlinys baigėsi esant lygiam rezultatui 13:13.

Antrasis kėlinys ir toliau klostėsi atkakliai bei nerezultatyviai ir tik kėlinio pabaigoje keliais tiksliais metimais „Sparta“ kiek nutolo. Įpusėjus susitikimui 25:29.

Trečiajame kėlinyje po V. Stumbros tolimo metimo „Ažytėnai“ išsiveržė į priekį 35:32. Visgi, kėlinio antroje pusėje „Sparta“ vėl atsiėmė pranašumą ir po trijų kėlinių pirmavo 41:44.

Lemiamame kėlinyje po spurto 7:0 šeimininkai vėl persvėrė rungtynių svarstykles 48:46. Vėliau kova vyko taškas į tašką, o pergalingu rungtynių akcentu tapo šeimininkų krepšininko G.Šiušės tritaškis likus minutei laiko, po kurio rezultatas tapo 61:58. „Sparta“ turėjo galimybę paskutinėmis sekundėmis rezultatą lyginti ir išeiti į pratęsimą, tačiau tiek D. Didžiūno, tiek J. Kajoko metimai skriejo pro šalį. Galutinis susitikimo rezultatas 64:61 (13:13, 12:16, 16:15, 23:17).

Juozas Kajokas

Atkakliose rungtynėse „UNO“ palaužė „Spartą“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 21:42 val.)II lygoje: užtikrinta „Ažytėnai“ pergalė prieš „KrepsinioFanai.lt“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:47 val.)„Arko“ gana lengvai patiesė „Ažytėnų“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Ažytėnai“ paskutinėmis minutėmis palaužė KK „Žaibas“ (2023 kovo 21 d., antradienis, 20:21 val.)II lygoje: „Ažytėnai“ įtikinamai nugalėjo „Robotukų Armija“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 23:01 val.)2 lygoje ‒ lengva „Ažytėnų“ pergalė (2023 kovo 10 d., penktadienis, 21:00 val.)2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 vasario 14 d., antradienis, 22:06 val.)2 lygoje ‒ lengva „Spartos“ pergalė (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Ažytėnai“ visa galva pranoko „Robotukų Armiją“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:29 val.)