UNO vs ICE (88:57)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2023 balandžio 05 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Užtikrintai „ICE“ komandai atsirevanšavę „UNO“ pasiekė aštunfinalį

2023 balandžio 05 d., Trečiadienis, 21:50 val., peržiūros: 316

Balandžio 5 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko II lygos antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "UNO" priemė svečius "ICE" komandą. Pirmas tarpusavio rungtynes buvo laimėję "ICE" rezultatu 70:62.

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė lygiai, sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "UNO" turėjo penkių taškų persvarą (8:3). Prasidėjus ketvirtai minutei "UNO" nutolo, o "ICE" paprašė minutės pertraukėlės (16:5). Antroje kėlinio pusėje persvarą išlaikė "UNO" (25:15).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė "ICE", kurie sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (27:20). Ketvirtą minutę skirtumas padidėjo iki keturiolikos taškų (34:20). "UNO" persvara padidėjo iki 21 raško, bet likus dviems minutėms persvarai sumažėjus iki 17 taškų (44:27) minutės pertraukėlės paprašė "UNO". Kėlinio pabaigoje "ICE" sumažino persvarą iki 13 taškų (46:33).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 11 taškų (50:39). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas buvo padidėjęs iki 17 taškų. Aštuntą minutę skirtumas sumažėjo iki vienuolikos taškų (61:50). Kėlinio pabaigoje "UNO" išsaugojo 12 taškų persvarą (66:54).

Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 10 taškų (66:56). Penktą minutę skirtumas padidėjo iki 15 taškų (72:57), o "ICE" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos persvara padidėjo iki 19 taškų (76:57). Rungtynių pabaigoje "ICE" puolimas visiškai užstrigo, o rungtynes užtikrintai baigę "UNO" pateko į aštunfinalį (88:57).

Paulius Bacevičius

„Arko“ antrą kartą nugalėjo „UNO“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 21:30 val.)II lygos atkrintamosiose: „ICE“ įveikė „UNO“ (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:43 val.)II lygoje: užtikrinta „ICE“ pergalė prieš „Gemavila“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:49 val.)„ICE“ kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 22:07 val.) „Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:31 val.)„ICE“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 22:00 val.)Emocingose varžybose „UNO“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Valpainius“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 21:45 val.)Atkakliose rungtynėse „UNO“ palaužė „Spartą“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 21:42 val.)II lygos aštuntfinalyje: „Arko“ pergalė prieš „UNO“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Kautech ‒ 2“ įveikė sunkiai puolime taškus rinkusius „UNO“ krepšininkus (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)