HIDRAULINĖS SISTEMOS vs AUTOFANAI (90:100)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 14 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„Autofanai“ palaužė namuose žaidusius „Hidraulinės simtemos“ krepšininkus

2009 vasario 14 d., Šeštadienis, 18:26 val., peržiūros: 5003
Šiandien (02.14) Kauno energijos sporto salėje vyko rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ krepšininkų ir aikštelės svečių – „Autofanų“. Beveik visą rungtynių laiką pirmavę svečiai išlaikė savo pranašumą iki rungtynių pabaigos ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 90-100.

Pirmąją rungtynių minutę geriau sužaidė „Hidraulinės sistemos“, kai po J. Kajoko ir T. Vasiliausko taiklių dvitaškių aikštelės šeimininkai buvo priekyje. Tačiau priešininkai atsakė taikliais tolimais šūviais, o šeimininkai neturėjo kuom atsikirsti ir po staigaus „Autofanų“ spurto svečiai jau buvo priekyje (6-16). Kėliniui įpusėjus abi komandos demonstravo panašų žadimą ir „Autofanams“ pavyko išlaikyti savo pranašumą iki kėlinio pabaigos. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 19-29.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo taikliu T. Vasiliausko tritaškiu, į kurį tokiu pačiu tolimu metimu atsakė ir R.Simanavičius. Kėlinio viduryje netikėtai „Autofanai“ antrą kartą spurtavo ir po šio spurto jie jau buvo priekyje rezultatu 32-49. Kėlinys baigėsi 13 taškų svečių komandos persvara 39-52.

Trečiame rungtynių kėlinyje abi komandos demonstravo labai tolygų žaidimą, tačiau sumažinti skirtumą iki vienženklio taškų skirtumo „Hidraulinių sistemų“ žaidėjams nesisekė. Kėlinys baigėsi rezultatu 66-76.

Paskutiniame ketvirtyje ir vėl „Autofanai“ atitrūko ir per pirmąją rungtynių ketvirtojo kėlinio pusę susikrovė 17 taškų pranašumą (68-85), kėliniui įpusėjus skirtumas nekito ir likus žaisti kelias minutes buvo aišku, kad aikštelės šeimininkai nespės pasivyti savo varžovų. Paskutinę rungtynių minutę svečiai pasiekė ir paskutinį šiose rungtynėse komandos tikslą šimtąjį tašką. Runtynės baigėsi rezultatu 90-100. Svečiai šventė pergalę 10 taškų skirtumu.

Po rungtynių kalbinti nugalėtojų komandos krepšininkai džiaugėsi pergale, kuri pasak, jų nebuvo labai lengva.
"Autofanai" vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Statybų vizija & LVA“ nesunkiai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 22:34 val.)Sunkiai pasiekta "Hidraulines sistemos" komandos pergalė (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 21:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo pergalę prieš „Dumblą“ (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:38 val.)"Hidraulinės Sistemos" sutriuškino "Ice" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:45 val.)"Statybų vizija & LVA" ir antrose varžybose palaužė "Hidraulines sistemas" (2009 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:10 val.)"Autofanai" nepatyrė didesnio vargo nugalėdami "Krepšinis. Net" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)Kovoje dėl pirmosios vietos E pogrupyje stipresni buvo "Hidraulinės sistemos" (2009 kovo 15 d., sekmadienis, 20:27 val.)"ARV" įveikė "Hidraulines sistemas" (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 22:48 val.)"Hidraulinės sistemos" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Bangą" (2009 kovo 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)