STATYBŲ VIZIJA & LVA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS (97:59)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 11 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

„Statybų vizija & LVA“ nesunkiai įveikė „Hidraulines sistemas“

2009 vasario 11 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 4011

Šiandien (02.11) Lietuvos veterinarijos akademijos sporto salėje vyko „Aukso“ lygos rungtynės tarp „Statybų vizijos & LVA“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Hidraulinės sistemos“ (svečiai) krepšinio komandų. Puikiai rungtynes pradėję ir per pirmą rungtynių dalį susikrovę solidų pranašumą, aikštelės šeimininkai jį išlaikė iki rungtynių pabaigos ir iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 97-59.

Pirmieji taškus pelnė aikštelės šeimininkai. Po M. Petrausko tritaškio ir D. Baltušio dvitaškio metimų jie pirmavo rezultatu 5-0, tačiau išprovokavęs varžovą E.Marcinkevičius stojo prie baudų metimo linijos ir po abiejų taiklių baudų metimo skirtumas sumažėjo iki tryjų taškų. Tačiau po labai sėkmingos atkarpos 6-0 aikštelės šeimininkai pabėgo nuo savo varžovų ir įgyjo dviženklį skirtumą 12-2. „Hidraulinės sistemos“ krepšininkai tuo tarpu šaudė pro šalį. Kėlinio viduryje po kelių sėkmingų L. Vadapolo atakų ir D. Baltušio tritaškio aikštelės šeimininkų pranašumas išaugo iki 14 taškų (18-4). Po to sekė kelios abiejų komandų klaidos ir pražangos. „Hidraulinių sistemų“ komandos draugus pabandė pabudinti jų komandos draugas M.Markevičius pataikydamas tritaškį metimą, po kurio skirtumas sumažėjo iki 11 taškų. Pačioje kėlinio pabaigoje abi komandos apsikeitė po du dvitaškius metimus ir po pirmojo kėlinio išliko tas pats 11 taškų šeimininkų komandos pranašumas 24-13.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu D. Baltušio dvitaškiu ir vėl didinančiu „Statybų vizijos & LVA“ komandos pranašumą. Tačiau antrame kėlinyje ir jų varžovai pagaliau šiek tiek prabudo. Tačiau tik laikinai ir vėl jų gynybą be vargo įveikdami aikštelės šeimininkai karaliavo po krepšiais ir didino savo komandos pranašumą. Kėlinio pabaigoje šis pranašumas išaugo net iki 30 taškų ir į ilgąją pertrauką abi komandos išėjo rezultatui esant 56-26.

Po pertraukos situacija labai stipriai pasikeitė. „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai kur kas geriau pradėjo pataikyti, tuo pačiu ir geriau žaisdami gynyboje. Jiems pavyko pasipriešinti ir išlaikyti tokį patį pranašumą, net vienu tašku laimėdami trečiąjį kėlinį. Po tryjų kėlinių rezultatas buvo 74-45 šeimininkų komandos naudai.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas. Tebuvo likęs tik vienas klausimas, ar pavyks šeimininkų komandos žaidėjams pelnyti šimtąjį tašką. Nors susirinkę „Statybų vizijos & LVA“ sirgaliai garsiai skandavo „šimtas, šimtas“, tačiau pritrūko laiko ir rungtynės baigėsi rezultatu 97-59 triuškinančia „Statybų vizijos & LVA“ pergale.

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris ir žaidėjai neslėpė gerų emocijų ir džiaugėsi iškovota pergale, pasak, komandos žaidėjų šiandien jie buvo stipresni.

"Statybų vizija - LVA" nesunkiai įveikė "Atletą" (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 23:15 val.)"Statybų vizija & LVA" ir antrose varžybose palaužė "Hidraulines sistemas" (2009 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:10 val.)"ARV" įveikė "Hidraulines sistemas" (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 22:48 val.)"Statybų vizija & LVA" įveikė "BC Spurto" pasipriešinimą (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 20:30 val.)"Statybų vizija - LVA" neatsilaikė prieš "Bangos energetika - Diremta" ekipą (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"Statybų Vizija - LVA" be didesnių sunkumų įveikė "ICE" ekipą (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 20:30 val.)"Statybų Vizija & LVA" įrodė pranašumą prieš "BC Spurtas" (2008 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:27 val.)„Autofanai“ palaužė namuose žaidusius „Hidraulinės simtemos“ krepšininkus (2009 vasario 14 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2008 gruodžio 28 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Statybų Vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 18:01 val.)