Gemavila vs Elektromontuotojas (59:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 12 d., Antradienis, 21:20 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Elektromontuotojo“ pergalę

2019 kovo 12 d., Antradienis, 23:02 val., peržiūros: 542

Kovo 12 dieną, 21:20 val., Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos, „Mažosios“ taurės komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „Elektromontuotojas“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių. Trys rungtynių kėlinukai buvo labai lygus, tačiau ketvirtame „Gemavila“ visiškai sustojo ir per 9 minutes nepelnė nei taško, o tuo pasinaudoję „Elektromontuotojo“ krepšininkai įtvirtino savo pranašumą 59:77 (23:24, 17:19, 14:17, 5:17)

Jau nuo rungtynių pradžios tapo aišku, kad šiandien abi komandos nusiteikusios kovingai, krepšininkai kovojo už kiekvieną aikštės centimetrą, žaidimas buvo gana kietas, tačiau rezultatyvus. Abi komandos demonstravo tikrai neblogo lygio žaidimą, nors didžiąją dalį laiko priekyje buvo „Gemavila“, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką jie iššvaistė turimą persvarą ir užleido varžovus į priekį. Taigi po dviejų kėlinukų, rezultatu 40:43, pirmavo „Elektromontuotojas“.

Po ilgosios pertraukos „Elektromontuotojas“ sėkmingai išlaikė persvarą savo pusėje, tiesa, jų pranašumas visą laiką išliko itin nedidelis vos 4-8 taškai ir „Gemavila“ vis kėsinosi išlyginti žaidimą. Tačiau rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinuko metu, „Elektromontuotojas“ visiškai surakino varžovų puolimą, „Gemavila“ per daugiau nei 9 šio kėlinuko minutes nepelnė nei taško, paleido varžovus tolyn ir galiausiai prarado viltis kautis dėl pergalės. „Elektromontuotojas“ laimėjo rungtynes rezultatu 59:77.

Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis lėmė „Ryterna Group“ komandos pergalę (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:55 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)„Gemavila“ puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir išplėšė pergalę (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:05 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Nauja banga“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:42 val.) KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Resmila.lt“ nusileido solidžiai žaidusiam „Elektromontuotojas“ (60:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:02 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Elektromontuotojas“ įveikė „KMAIK“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)