Lietuvos sporto universitetas vs VDU (72:77)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 01 d., Antradienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Universitetų trileryje dramatiška VDU pergalė

2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 00:17 val., peržiūros: 316

Kovo 1-osios vakarą, LSU sporto salėje vyko I lygos reguliariosios rungtynės, kuriose LSU krepšininkai priėmė svečius iš VDU.

Rungtynės prasidėjo studentiškai: viesuliškas greitis, netaiklūs metimai ir didelis noras nugalėti. Rungtynių pradžioje abi ekipos bandė atakuoti iš arčiau, visas jėgas sutelkiant į baudos aikštelę. Ypač tai pavyko VDU ekipai, kuri pirmoje rungtynių dalyje pataikiusi vos 2 tritaškius vis tiek sugebėjo pirmauti 42:39. Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai prie rezultatyvių atakų iš po krepšio, VDU ekipai pavyko pridėti ir tolimus metimus. Šeimininkai, įklimpę į VDU gynybą, prarado koncentraciją ir vienu metu ekipas jau skyrė net 16 taškų (51:67). Tačiau kaip ir būdinga šiame jaunatviškame ir dinamiškame krepšinyje, pagalvojus, jog darbas baigtas ir pergalė užsitikrinta, tenka skubiai nusivilti. LSU krepšininkai per 6-ias ketvirtojo kėlinio minutes sugebėjo išlyginti rezultatą ir pradėti dar vieną nervų karą. Įtampa ir lygus rezultatas išliko iki pat paskutinių sekundžių. Likus 8-ioms sekundėms iki rungtynių pagrindinio laiko pabaigos, Kasparas Šion šaltakraujiškai iš eilutės smeigia tritaškį metimą ir priverčia visus LSU krepšininkus griebtis už galvų. Nepavykus sekančioms LSU atakoms, VDU triumfuoja. Rungtynių rezultatas 72:77 (19:18, 20:24, 18:25, 15:10).

Steponas Baltrušaitis

Paskutinių sekundžių trileryje G. Banevičiaus metimas atnešė pergalę VDU (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)I lygoje: triuškinanti VDU pergalė prieš LSU (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:05 val.)„Lietuvos sporto universitetas“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2022 balandžio 26 d., antradienis, 23:38 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)I lygoje: užtikrinta VDU pergalė prieš R2P Sport (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:49 val.)I lygos atkrintamosiose: triuškinanti Sporto garantas pergalė prieš LSU (2022 balandžio 12 d., antradienis, 23:26 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių: Reunion pergalė prieš VDU (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:17 val.)„Lietuvos sporto universitetas“ nusileido „Sporto garantas“ (72:77) (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 23:49 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Antroje rungtynių pusėje susiėmę „Kauno TPMC“ krepšininkai įveikė „VDU“ penketuką (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:19 val.)