Reunion vs VDU (87:86)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 22 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kovoje iki paskutinių sekundžių: Reunion pergalė prieš VDU

2022 kovo 22 d., Antradienis, 22:17 val., peržiūros: 482

Antradienį, kovo 22 diena, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko I lygos varžybos tarp šeimininkų- Reunion bei šeimininkų- VDU.

Pirmas kėlinys prasidėjo VDU komandos spurtu 0:10. Tačiau šeimininkai greitai pagavo žaidimo ritmą bei po pirmojo kėlinio išsinešė trapią dviejų taškų persvarą-29:27. Antrajame kėlinyje geras L. Žukausko žaidimas puolime (9 tšk per 2kl) leido svečiams po antrojo kėlinio turėti keturių taškų persvarą- 44:48. Trečiajame kėlinyje geriau sekėsi VDU. Realizavę 10 metimų iš žaidimo, svečiai padidino skirtumą tarp komandų- 68:74. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai ėmėsi iniciatyvos. Realizuodami 50 proc. tritaškius, Reunion persvėrė rezultatą savo naudai: 87:86. VDU dar turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau paskutinis Kasparas Šion metimas buvo netaiklus. Galutinis rungtynių rezultatas: 87:86 (29:27, 15:21, 24:26, 19:12).

18 taškų

Paskutinių sekundžių trileryje G. Banevičiaus metimas atnešė pergalę VDU (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)I lygoje: triuškinanti VDU pergalė prieš LSU (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:05 val.)Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 00:25 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:32 val.)Trečiose I lygos pusfinalio rungtynėse: Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 00:20 val.)I lygoje: užtikrinta VDU pergalė prieš R2P Sport (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:49 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP“ pavogė pergalę iš „VDU“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:59 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)