Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija vs Joniškio „Aušros“ gimnazija (44:66)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 gegužės 11 d., Ketvirtadienis, 12:50 val. @ Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, Jurbarkas, LT-74119

Joniškio „Aušros“ gimnazija pasiekė pusfinalį

2017 gegužės 11 d., Ketvirtadienis, 19:29 val., peržiūros: 964

Ketvirtadienį, gegužės 11 dieną, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje įvyko „Basketnews.lt“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos ir svečių Joniškio „Aušros“ gimnazijos ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios pirmavę svečių krepšininkai išlaikė pranašumą visų rungtynių metu bei šventė pergalę rezultatu 44:66 (8:11, 7:20, 16:16, 13:19).

Rungtynių pradžioje kelių taškų pranašumą įgijo aikštės šeimininkai, tačiau vėliau jų puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję joniškiečiai perėmė iniciatyvą ir iki kėlinuko pabaigos įgijo trijų taškų persvarą. Antrame kėlinuke Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija ir toliau labai sunkiai rinko taškus, kai, tuo tarpu, svečių krepšininkai tik tolo bei iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo šešiolikos taškų atotrūkį. 15:31.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir kelis tolimus metimus pataikę aikštės šeimininkai šiek tiek priartėjo prie varžovų, tačiau pastarieji taip lengvai atiduoti pranašumo neketino ir žymiai geriau pasirodę kėlinuko pabaigoje įgijo šešiolikos taškų pranašumą. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija dar bandė gelbėtis, tačiau užtikrintai žaidę Joniškio „Aušros“ gimnazijos auklėtiniai dar labiau nutolo ir šventė pergalę rezultatu 44:66.

Pusfinalyje Joniškio „Aušros“ gimnazija susigrums su Vilkijos gimnazijos krepšininkais.

Skaudvilės gimnazijos debiutas pažymėtas pergale (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 19:05 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi Jurbarko Antano Giedraičio ‒ Giedriaus gimnazija įveikė Skaudvilės gimnaziją (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 20:26 val.)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės bronzos laimėtojai Joniškio „Aušros“ gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 03:23 val.)Po atkaklios kovos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos krepšininkai šventė sunkią pergalę prieš svečius iš Joniškio (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 17:41 val.)