Skaudvilės gimnazija vs Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija (68:49)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 13:00 val. @ Skaudvilės gimnazija, Mokyklos skg. 4, Skaudvilė, Tauragės raj., LT-73423

Skaudvilės gimnazijos debiutas pažymėtas pergale

2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 19:05 val., peržiūros: 842

Kovo 23-osios popietę Skaudvilės gimnazijoje įvyko „Basketnews.lt Lietuva“ Žemaitijos pogrupio varžybos, kuriose susitiko debiutuojanti Skaudvilės gimnazija, priėmusi svečius iš Jurbarko – Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos, kuriuos įveikė rezultatu 68:49 (14:16, 15:9, 29:6, 10:18).

Pirmojoje rungtynių pusėje vyko pakankamai atkakli kova ir grumtynės dėl kiekvieno aikštės centimetro. Nors pirmąjį ketvirtį Skaudvilės gimnazistai baigė su kelių taškų deficitu, tačiau antrajame šiek tiek sekėsi geriau ir, ne tik pavyko panaikinti deficitą, tačiau ir prieš ilgąją pertrauką būti pirmaujančių vaidmenyje – 29:25.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje radikaliai pasikeitė – Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos auklėtiniai, ketvirčio ketvirtojoje minutėje sukrapštę 4 taškus, puolė į nemažą duobę – taškų nepavyko pelnyti iki pat kėlinio galo, o tuo tarpu Skaudvilės gimnazistai priešininkams kirto gana skaudžiai – įmetę 29 taškus, paliko varžovus gerokai už nugaros – 58:31.

Paskutiniame kėlinyje Skaudvilės gimnazijos krepšininkai, pajutę atsipalaidavimą, leido sau truputį „pamandravoti“, todėl pasipylė ir klaidos. Tuo tarpu jurbarkiečiai tuo pasinaudojo – nors pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau šeimininkų persvara buvo per didelė, jog ją lengva ranka išsvaistytų. Svečių ekipa, atlošusi 8 taškus laimėjo ketvirtį 10:18, bet pergale dviženkliu skirtumu 68:49 džiaugėsi Skaudvilės gimnazija.

Skaudvilės gimnazijos žaidėjas Tomas Jorudas:

– Pirmą kartą dalyvauja „Basketnews.lt Lietuva“ taurės turnyre. Kokie komandos siekiai turnyre?

– Pasirodyti kuo geriau ir, aišku, maksimalūs tikslai.

– Kaip vertinate priešininkų žaidimą?

– Jie tikrai stiprūs priešininkai, sukėlė daug problemų ir buvo tikrai sunku prieš juos žaisti.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos vyr. Treneris Povilas Valaitis:

– Kaip matosi, nelabai išspręsta praėjusio sezono problema – trečiasis kėlinys.

– Gal ne visai tik trečias kėlinys. Neatsiranda pas mus agresijos. Nėra jėgos, nėra energijos žaidime. Kamuolio bumbsėjimas ant tritaškio zonos. Visiškai neišnaudojamas savo objektyvių pozicijų pranašumas. Ne būtent penktos, bet ir kitose pozicijose mes turėjome pranašumą. Šiai dienai mes visiškai neturime agresijos.

– Jei priešininkų 12 numerį (red. Joną Levicką) išėmus iš žaidimo?

– Buvo kai jis nežaidė, bet vis tiek tas tas pats. Kol kas jie žaidžia kaip mergaitės – neagresyviai.

Skaudvilės gimnazija: Jonas Levickas – 25 tšk. (28 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gabrielius Bertašius – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Matas Bartkus – 13 tšk., Tautvydas Stankus – 11 tšk.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija: Justas Valtys – 13 tšk., Justinas Giedraitis – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Aistis Sandaras – 9 tšk. (5 perimt. kam.)

Joniškio „Aušros“ gimnazija pasiekė pusfinalį (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 19:29 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi Jurbarko Antano Giedraičio ‒ Giedriaus gimnazija įveikė Skaudvilės gimnaziją (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 20:26 val.)