Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija vs Skaudvilės gimnazija (70:56)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 13:30 val. @ Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, Jurbarkas, LT-74119

Visas rungtynes priekyje žengusi Jurbarko Antano Giedraičio ‒ Giedriaus gimnazija įveikė Skaudvilės gimnaziją

2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 20:26 val., peržiūros: 765

Ketvirtadienį, balandžio 20 dieną įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos ir svečių Skaudvilės gimnazijos ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios priekyje žengę aikštės šeimininkai išlaikė iniciatyvą iki pat rungtynių pabaigos. 70:56 (17:14, 16:12, 16:11, 21:19).

Jau pačioje susitikimo pradžioje geriau startavę aikštės šeimininkai atitrūko įgydami kelių taškų persvarą. Vis tik, kėlinuko pabaigoje susiėmę ir geriau pasirodę Skaudvilės gimnazijos žaidėjai sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos kurį laiką žaidė apylygiai, tačiau vėliau spurtavę Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos krepšininkai iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo septynių taškų pranašumą. 33:26.

Po ilgosios pertraukos ir toliau puolime sėkmingiau žaidę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį atotrūkį, tačiau taip lengvai nusileisti neketinę svečiai iš Skaudvilės sumažino deficitą iki kelių taškų. Vis tik, kėlinio pabaigoje ir vėl geriau pasirodę jurbarkiškiai įgijo dvylikos taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje antrą kvėpavimą įgavę svečiai trumpam sugrąžino į rungtynes intrigą, tačiau pabaigoje žymiai užtikrinčiau sužaidę šeimininkai išsaugojo pergalę rezultatu 70:56.

Joniškio „Aušros“ gimnazija pasiekė pusfinalį (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 19:29 val.)Skaudvilės gimnazijos debiutas pažymėtas pergale (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 19:05 val.)