KTU HIDRAULINĖS SISTEMOS vs IDOMUS (59:35)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 16 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ KTU Statybos fakulteto sporto salė, Studentų g.46

Pademonstravę puikią gynybą, pergalę iškovojo "KTU Hidraulinės sistemos"

2008 kovo 16 d., Sekmadienis, 22:06 val., peržiūros: 6141
KTU Statybos fakulteto sporto salėje susitiko "KTU Hidraulinės sistemos" (šeimininkai) ir "Idomus" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja "Aukso" lygos "D" pogrupyje. Pirmoje akistatoje stipresni buvo "KTU Hidraulinių sistemų" krepšininkai (94:78), tačiau tai nieko nereiškė, kadangi abi komandos turėjo po 3-is pergales iš 9-ių galimų ir tik šių rungtynių nugalėtojas galės tęsti kovą dėl apdovanojimų – visų varžybų metu pavyzdinę gynybą demonstravę šeimininkai iškovojo išlikimo pergalę, nugalėdami priešininkus rezultatu 59:35.

Pirmuosius taškus po perimto kamuolio pelnė "Idomus" komandos žaidėjas J.Navickas, tačiau į tai
"KTU Hidraulinės sistemos" atsakė 9-iais "sausais" taškais. Vėliau žaidimas išsilygino, tačiau kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė šeimininkai – laimėta atkarpa 4:0, o bendras skirtumas padidėjo iki 8-ių taškų (14:6).

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė –
"KTU Hidraulinių sistemų" komanda demonstravo labai aktyvią ir kibią gynybą, o patys gana sėkmingai rengdavo antpuolius. Nors kėlinio pradžioje žaidimas dar buvo apylygis, tačiau vėliau šeimininkai surengė spurtą 12:0 ir nutolo nuo priešininkų. Po dviejų kėlinių rezultatu 30:12 pirmavo šeimininkai.

Po didžiosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau ir šiame ketvirtyje geriau sekėsi
"KTU Hidraulinių sistemų" komandai – laimėtas kėlinys rezultatu 16:10 dar labiau leido padidinti pranašumą (46:22).

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas – nors ir labai stengėsi jaunieji "Idomus" krepšininkai, tačiau į jų sėkmingas atakas sėkmingai atsakydavo ir
"KTU Hidraulinių sistemų" komanda. Nors ketvirtis baigėsi lygiu rezultatu (13:13), tačiau pergalę įtikinamu rezultatu (59:35) iškovojo šeimininkai.

Tarp nugalėtojų rezultatyviausiai žaidė T.Vasiliauskas (16 taškų) ir P.Čižauskas (12).

"Idomus" komandoje nei vienam žaidėjui nepavyko pelnyti daugiau nei 10-mt taškų, o rezultatyviausiai žaidė po 8-is taškus pelnę M.Jonikas ir J.Navickas.

"KTU Hidraulinių sistemų" žaidžiantis treneris M.Markevičius džiaugėsi, kad pagaliau susirinko visa komanda ir pavyko pademonstruoti visų rungtynių metu puikią gynybą – jos dėka ir buvo pasiekta pergalė. Strategas buvo patenkintas teisėjavimu ir skyrė arbitrams po 9,5 balo.

"Idomus" komandos treneris S.Pupius sakė, kad tai buvo paskutinės varžybos sezone ir ta proga padėkojo komandai už gerą sezoną, o kitais metais treneris tiki, kad pavyks žengti dar toliau. Teisėjų darbą treneris įvertino devynetais.
"Bangos energetika & Diremta" nukovė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 22:33 val.)"Tophouse - Amafora" įrodė pranašumą prieš "KTU hidraulines sistemas" (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 22:17 val.)Skaudi "ARV" pamoka "KTU hidraulinėms sistemoms" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Era+Eternit" antroje rungtynių pusėje palaužė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Tophouse & Amfora" užtikrintai įveikė "KTU Hidraulines Sistemas" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 15:11 val.)"Era+Eternit" po nesunkios kovos nugalėjo "KTU Hidraulinių Sistemų" komandą (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:26 val.)"Kauno SRC" po atkaklios kovos įveikė "KTU Hidraulinės sistemos" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:24 val.)Dar viena "KTU Hidraulinės Sistemos" pergalė (2007 gruodžio 22 d., šeštadienis, 22:16 val.)"Korys" įveikė "KTU hidraulinės sistemos" ekipą (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:48 val.)Antroji "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė antrajame etape (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 14:55 val.)