BC TAS KIEMAS vs KTU HIDRAULINĖS SISTEMOS (58:78)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 22 d., Šeštadienis, 20:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Dar viena "KTU Hidraulinės Sistemos" pergalė

"KTU Hidraulinės sistemos" pergalingai baigė pirmąjį etapą
2007 gruodžio 22 d., Šeštadienis, 22:16 val., peržiūros: 7882
Šiandien (2007-12-22) Santaros gimnazijos salėje buvo sužaistos dar vienerios "Aukso" lygos varžybos. Jose susitiko "BC Tas Kiemas" ir "KTU Hidraulinės Sistemos" .Pergalę išsivežė "KTU Hirdraulinės Sistemos".

Pirmas kėlinys prasidėjo svečių spurtu 8:0. Šeimininkai pirmuosius taškus pelnė nuo baudų metimo linijos. Kėlinio metu jie darė daug klaidų ir pavyti varžovų taip ir nesugebėjo.Todėl kėlinį pralaimėjo 17:23.

Antrame kėlinyje "KTU Hidraulinės Sistemos" komanda iš vidutinio nuotolio atakavo be klaidų ir didino savo turėtą persvarą. Šeimininkai šiame ketvirtyje pagerino žaidimą ir mažiau klydo. Tačiau tai nepadėjo išlaikyti varžovų arčiau savęs. Rezultatas buvo 27:40.

Po ilgosios pertraukos "KTU Hidraulinės Sistemos" komandai pavyko užgesinti visas viltis "BC Tas Kiemas" išplėšti pergalę. Svečiai daugiau atakuodami per šį kėlinį įmetė 14 taškų, o parodę puikią gynybą praleido tik 8. Bendras rezultatas prieš ketvirtą kėlinį buvo 35:54.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Nors šį kėlinį abi komandos jau žaidė kaip lygus su lygiu. Svečiam nepavyko sustabdyti šeimininkų 5nr. Aurimo Cibulskio, kuris per šį kėlinį išprovokavo net 6 pražangas ir pelnė 10 taškų. Bendras rezultatas buvo 58:78 (23:24), eilinis "BC Tas Kiemas" pralaimėjimas.

Teisėjų darbo "BC Tas Kiemas" nepanoro vertinti, o "KTU Hidraulinės Sistemos" skyrė 7 balus.
Triuškinanti "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė (2007 lapkričio 17 d., šeštadienis, 00:14 val.)"Korys" įveikė "KTU hidraulinės sistemos" ekipą (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:48 val.)"KTU Hidraulinės sistemos" sėkmingai kyla turnyrinėje lentelėje (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:46 val.)"ARV" nesunkiai įveikė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:57 val.)"KTU hidraulinės sistemos" sutriuškino "KK stabdžiai" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:53 val.) "KTU Hidraulinės sistemos" ekipos pirmoji pergalė antrame etape (2008 sausio 29 d., antradienis, 23:30 val.)"Kauno SRC" po atkaklios kovos įveikė "KTU Hidraulinės sistemos" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:24 val.)"KTU hidraulinės sistemos" iškovojo pergalę prieš "Statybų vizija & LVA" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:41 val.)Eilinė "BC Tas kiemas" nesėkmė (2007 gruodžio 15 d., šeštadienis, 21:03 val.)Antroji "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė antrajame etape (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 14:55 val.)