Freda vs Glasma Service (110:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“

2019 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 23:00 val., peržiūros: 1131

Lapkričio 4 dieną 21:15 val., Jachtklubo sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Freda“ (šeimininkai) ir „Glasma Service“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 110:67 (30:10, 25:14, 30:23, 25:20).

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo šeimininkų komandai. Per pirmas 3 minutes „Freda“ spurtavo rezultatu 10:4 ir privertė varžovus prašyti pirmosios minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės situacija svečių naudai mažai keitėsi. Šeimininkai toliau didino pranašumą iki kėlino galo, kurį laimėjo rezultatu 30:10. Antrajame kėlinyje vos penki susirinkę „Freda“ komandos atstovai toliau didino pranašumą ir nepaliko daug vilčių varžovų komandai. Nors „Glasma Service“ pavyko šiek tiek pristabdyti varžovų puolimą, savojo pagerinti nepavyko ir po dviejų kėlinių priekyje „Freda“ triuškinančiu rezultatu 55:24.

Trečiajame kėlinyje svečiams pagaliau pavyko susitvarkyti reikalus puolime ir per trečiąjį kėlinį sumetė tiek pat kiek per pirmąją rungtynių pusę. Tačiau suprastėjo reikalai gynyboje ir „Freda“ tiktai dar labiau padidino pranašumą. Po trijų kėlinių „Freda“ pirmavo jau 38 taškų skirtumu (85:47). Ketvirtajame kėlinyje liko tik sutvarkyti formalumus ir „Freda“ komandai likti penkiese aikštelėje. Tai padaryti jiems pavyko ir „Freda“ šventė pergalę rezultatu 110:67.

“Freda“ komandos treneris M.Gailiūnas: „Manau pergalę lėmė tai, kad buvome geriau pasiruošę fiziškai ir turėjome daugiau patirties.

„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54) (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Freda“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų Pastolinį“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Remza“ laimėjo trilerį prieš „Fredos“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Freda“ nepasigailėjo „Festo“ komandos (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)