KM „Žalgiris“ 2004 vs Remza (84:90)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 rugsėjo 29 d., Antradienis, 18:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Remza“ įveikė KM „Žalgiris“ 2004 (90:84)

2020 rugsėjo 29 d., Antradienis, 21:03 val., peržiūros: 564

Antradienį, rugsėjo 29 dieną, krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020, reguliariosios rungtynės tarp vietos KM „Žalgiris“ 2004 bei svečių „Remza”.

Rungtynes aktyviai pradėjo svečiai, naudodamiesi savo ūgio pranašumu visus taškus rinkosi iš baudos aikštelės. Įpusėjus pirmajam kėliniui jaunieji žalgiriečiai pasivijo „Remzos” krepšininkus, o paskutiniąją kėlinio sekundę tritaškiu metimu persvėrė rezultatą savo naudai – 22:21.

Antrasis ketvirtis prasidėjo atkaklia kova taškas į tašką, tačiau rungtynių eigą kontroliavo šeimininkai. Praėjus kiek daugiau nei 6 antrojo kėlinio minutėm „Remzos“ krepšininkams pavyko išlyginti rezultatą, tačiau kėlinį geriau užbaigė KM „Žalgiris“ ekipa – 40:37.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie antrąją rungtynių pusę pradėjo spurtu 14:2 ir susikrovė 6 taškų pranašumą (44:51). Įpusėjus kėliniui šeimininkai išlygino rezultatą, tačiau persverti jo nepavyko, o kėlinį galingai užbaigę „Remzos“ krepšininkai padidino pranašumą iki 9 taškų – 57:66.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai ir toliau sėkmingai išlaikė savo turimą pranašumą, nors likus kiek mažiau nei minutei iki kėlinio pabaigos ekipas skyrė vos 4 taškai, „Žalgirio“ ekipai priartėti labiau nepavyko ir pergalę šventė „Remza“ – 84:90 (22:21, 18:16, 17:29, 27:24)

Ignas Beleiša

Alytaus „Vakarai“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ 2004 ekipą (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:11 val.)Rezultatyviose rungtynėse Remza užtikrintai įveikė Alytaus „Vakarus“(112:83) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su jaunaisiais žalgiriečiais (2020 spalio 06 d., antradienis, 22:58 val.)Po atkaklios kovos „ICE“ palaužė „Remzą“ ekipą ir pasidabino „Laikinosios sostinės“ bronzos medaliais (2020 spalio 27 d., antradienis, 22:17 val.)„Remza“ atlošė 18 taškų deficitą, bet rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno TPMC ‒ 2“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse: įtikinama Ramza pergalė prieš Arena Biliards (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:14 val.)