KREPSINIS.NET vs KĖDAINIAI (63:70)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 21 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kėdainiai" įveikė "Krepsinis.net"

2008 lapkričio 22 d., Šeštadienis, 00:51 val., peržiūros: 5731

Šiandien 2008 m. lapkričio 21 d. Kauno energijos sporto salėje susitiko „Aukso“ lygos „Krepsinis.net“ komanda prieš „Kėdainiai“ ekipą. Pirmąjį kėlinį stipriai pradėjusį „Kėdainiai“ komanda sugebėjo neišbarstyti įgyto pranašumo ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 70:63. Laimėtojams „Kėdainiai“ tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone, o „Krepsinis.net“ ekipa lieka pogrupio autsaideriais.

Nors varžybų pradžią, atkovojant ginčo kamuolį, sėkmingiau pradėjo „Krepsinis.net“ komanda, tačiau pirmasis kėlinys baigėsi „Kėdainiai“ komandos įgytu triuškinančiu rezultatu 27:11. „Kėdainiai“ žaidėjai rungtynes pradėjo labai sėkmingai, tiksliai organizuodami atakas ir žaisdami gražų krepšinį. Į tai priešininkai atsakė darydami klaidas ir nesėkmingai užbaigdami atakas.

Antrame ketvirtyje, „Kėdainiai“ komanda pametė savo žaidimo tempą, pradėjo daryti daug klaidų ir nesugebėjo surengti greitų atakų. Tuo tarpu „Krepsinis.net“ atrado savo žaidimą ir atkakliai grūmėsi tiek po savuoju, tiek po varžovų krepšiu. Kėlinio viduryje „Krepsinis.net“ krepšininkai spurtavo be atsako įmesdami 9 taškus iš eilės. Bei sėkmingai sužaidę kėlinio pabaigą jie sugebėjo pasivyti priešininkus ir laimėjo šį kėlinį rezultatu 22:10. Po dviejų kėlinių komandas teskyrė 4 taškai. 37:33 pirmavo „Kėdainiai“ ekipa.

Po didžios pertraukos žaidimas išsilygino. Abi komandos kovojo tuo pačiu tempu. „Kėdainiai“ ekipa po truputį didino persvarą, tačiau jiems kiekvieną akimirką į nugarą kvėpavo „Krepsinis.net“ žaidėjai neleisdami stipriai atitolti. Šis kėlinys baigėsi minimalia „Kėdainiai“ žaidėjų persvara 15:14.

Ketvirtą kėlinį „Krepsinis.net“ ekipa pradėjo sėkmingu spurtu išprovokuodami dvi metamas pražangas, tačiau į tai priešininkai atsakė 9:0. „Kėdainiai“ komanda įgijusi šį pranašumą jo nepaleido ir iškovojo pergalę rezultatu 70:63. „Krepsinis.net“ žaidėjų veiksmuose ir akyse matėsi noras laimėti šį susitikimą, tačiau jiems pakišo koją daug pramestų metimų ir neužbaigtų sėkmingų atakų.

„Krepsinis.net“ komandoje sėkmingai sužaidė A.Lenartas (17 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 27 naud. balai) ir V.Žemaitis (17 taškų).

„Kėdainiai“ komandoje sėkmingai rungtynes sužaidė V.Martišauskas (23 taškai) ir T.Mušenkovas (21 taškas, 20 naud. balų).

"Kėdainiai" įveikė "Autozoom" penketą (2009 kovo 11 d., trečiadienis, 21:49 val.)"Kėdainiai" nugalėjo "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Kėdainiai" nepasigailėjo "Autozoom" ekipos (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 23:52 val.)"Krepšinis.net" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegija" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 23:49 val.)Permainingose rungtynėse "Krepsinis.net" iškovojo pergalę (2009 sausio 23 d., penktadienis, 20:59 val.)"Statybų vizija & LVA" sutriuškino "Krepsinis.net" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:44 val.)"KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" neturėjo problemų prieš "Krepšinis.net" (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 22:57 val.)Pogrupio autsaiderių dvikovoje - "Krepsinis.net" ekipos pergalė (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 18:34 val.)"Atletas" sutriuškino "Krepšinis.net" komandą (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 23:18 val.)"Vaišvydava" namuose nugalėjo "Krepsinis.net" ekipą (2009 sausio 20 d., antradienis, 23:10 val.)