VAIŠVYDAVA vs FKK ŠVEICARIJA (71:55)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 18 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Vaišvydava" atsirevanšavo "FKK Šveicarijai"

Audrius Linkus toliau išlieka vienas iš komandos lyderių ir demonstruoja snaiperiškus sugebėjimus
2007 sausio 18 d., Ketvirtadienis, 22:45 val., peržiūros: 3721
Pirmosiose ketvirtadienio rungtynėse susitiko "Aukso" lygos A pogrupio apačioje esančios komandos – "Vaišvydava" savoje aikštėje priėmė "FKK Šveicariją". Pirmajame tarpusavio susitikime stipresni buvo šveicarai, bet šįsyk sėkmė lydėjo aikštės šeimininkus, kurie labiau nei akivaizdžiai (45:15) laimėję kovą dėl atšokusių kamuolių, atsirevanšavo varžovams ir tuo pačiu iškovojo antrąją pergalę šiame sezone rezultatu 71:55.

Dvikovos pradžioje aikštėje vyko greitas žaidimas su daug prasiveržimų. "Vaišvydavos" krepšininkai neretai atsikovodavo kamuolius puolime, bet ir pakartotiniai metimai dažniausiai skriedavo pro šalį. Visą pirmąjį ketvirtį vyravo lygi, atkakli kova taškas į tašką ir po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą 19:17. Šį kėlinuką po krepšiais tiesiog karaliavo Andrius Stakėnas atkovojęs 9 atšokusius kamuolius.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai pelnę 6 taškus be atsako ir taip pirmą kartą šios dienos susitikime išsiveržę į priekį. "Vaišvydava" nė nemanė paleisti priešininkų ir pagrinde Audriaus Linkaus pastangų dėka kėlinio gale pelnę 10 sausų taškų vėl nusvėrė dvikovos svarstykles savo naudai. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 39:31.

Ir po pertraukos vaizdas nesikeitė, aikštėje vyravo ramus, lygus žaidimas. "FKK Šveicarija" dažnai kažkokiu mistiniu būdu sugebėdavo laisvi pramesti iš po krepšio, todėl svečiams niekaip nesisekė tirpdyti savo taškų deficito. Aikštės šeimininkai ilgai įžaidinėdavo kamuolį, puolime atlikdavo daug perdavimų ir į kiekvieną tisklią varžovų ataką atsakydavo tuo pačiu. Prieš paskutinįjį ketvirtį ekipas skyrė 10 taškų – 55:45.

"FKK Šveicarijos" komandai niekaip nesisekė mažinti skirtumo, o regis, svečiams to daryti nebuvo ir didelio noro. Aikštės šeimininkai per ketvirtąjį kėlinį dar kiek padidino savo persvarą ir su kaupu atsirevanšavo varžovams rezultatu 71:55.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Audrius Linkus teigė, kad labai džiaugiasi antrąja pergale, kurią, pasak žaidėjo, lėmė per didelis varžovų atsipalaidavimas, nes jo ekipa sužaidė kaip ir visada.

"Vaišvydavos" gretose dvigubą dublį atliko Andrius Stakėnas- 14 taškų, 17 atkovotų kamuolių. Rezultatyviausias šeimininkų komandoje buvo Audrius Linkus pelnęs net 37 taškus. 14 taškų įmetė Naglis Dunčikas.

"FKK Šveicarijos" ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Edvinas Zinys pelnęs 21 tašką, tačiau komandai pritrūko kitų žaidėjų svaresnio indėlio.

"Vaišvydava" dvikovos teisėjams Tomui Baniui bei Pauliui Klimavičiui skyrė po 9 balus, "FKK Šveicarija" po 7.
"Neveronys" nesunkiai nugalėjo "FKK Šveicarija" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Eternit" paguodos taurė atiteko "FKK Šveicarijai" (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 14:03 val.)"Vaišvydava" susikaus su "Eurolexis" (2007 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)"Hidraulinės sistemos" nesunkiai įveikė "FKK Šveicariją" (2007 sausio 20 d., šeštadienis, 22:11 val.)"Eternit" ekipos gynyba "FKK Šveicarijai" buvo neįkandama (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Vaišvydava" žengė svarbų žingsnį finalo link (2007 vasario 15 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)"Vaišvydava" ir toliau lieka be pergalių (2006 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Neoficialiame "KKL" tritaškių konkurse stipresni buvo "ERA+" snaiperiai (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 20:34 val.)"Eternit" naujus metus pradėjo sunkia pergale (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 23:42 val.)"Eternit" iš Jonavos parsivežė pergalę (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 01:00 val.)