VAIŠVYDAVA vs KTU EiWI (70:55)Auksas » Atkrintamosios rungtynės
2007 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Vaišvydava" susikaus su "Eurolexis"

Naglis Dunčikas (Vaišvydava) pelnė 14 taškų ir svariai prisidėjo prie pergalės
2007 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 21:05 val., peržiūros: 4493
Vienintelėse ketvirtadienio KKL rungtynėse paguodos turnyre "Eternit" taurei laimėti "Vaišvydava" savoje aikštėje priėmė "KTU EiWI". Aikštės šeimininkai pranašumą susikrovė antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo dvigubai – 28:14. Vaišvydaviškiai persvarą išlaikė iki dvikovos pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 70:55 tuo pačiu iškovodami kelialapį į kitą varžybų etapą, kuriame susikaus su "Eurolexis" krepšininkais.

Susitikimas prasidėjo abieju ekipų daugybe nerezultatyvių atakų. Aikštėje vyravo greitas žaidimas, krepšininkai dažniausiai stengdavosi varžovų gynybą įveikti indvidualiais veiksmais ko pasekoje atakuodavo iš nepatogių padėčių. Per pirmąsias keturias pirmojo kėlinuko minutes buvo pelnyti vos du taškais. Rungtynėms įsibėgėjus komandos įsižaidė ir ėmė rinkti taškus. Po pirmųjų dešimties nerezultatyvių minučių trijų taškų pervarą turėjo "Vaišvydava" – 11:8.

Nuo pat antrojo ketvirčio pradžios šeimininkai pradėjo dominuoti aikštėje bei didinti savo atotrūkį. "KTU EiWI" dažnai klydo ir nesugebėjo sulaikyti tolstančių varžovų. Svečiai ir toliau niekaip nerasdami savo žaidimo pradėjo nervintis bei kivirčytis tarpusavy, kas, žinoma, prie gero neprivedė. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 39:22.

Po pertraukos žaidimas išsilygino, vyravo apylygė kova. "KTU EiWI" žaidėjai ir toliau stengėsi visomis progomis aprėkti savo komandos draugus, o esant tokiai ekipos atmosferai, tikėtis pasivyti priešininkus būtų nelogiška. Prieš paskutinį ketvirtį "Vaišvydava" pirmavo 16-a taškų – 52:36.

Ir ketvirtojo kėlinuko pradžioje vaizdas aikštėje nesikeitė, studentams niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme. Visgi dvikovai artėjant prie pabaigos svečiai sukilo į lemiamą šturmą ir, pagrinde, Igno Grigaravičiaus bei Tomo Baumilos pastangų dėka sugebėjo sumažinti savo taškų deficitą iki dešimties, tačiau tai buvo viskas ką "KTU EiWI" krepšininkams šiandien pavyko pasiekti. Aikštės šeimininkai neleido varžovams dar labiau priartėti bei atstatę saugų pranašumą šventė pergalę rezultatu 70:55.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Audrius Linkus teigė, kad jie rungtyniavo kaip visada, bet varžovai sužaidė blogiau. "Džiaugiamės iškopę į kitą etapą" kalbėjo pagrindinis pergalės kalvis.

"Vaišvydavos" ekipoje nesustabdomas buvo Audrius Linkus pelnęs 31 tašką, 20 įmetė Darius Neverauskas, 14 – Naglis Dunčikas.

"KTU EiWI" gretose nebuvo aiškaus lyderio. 14 taškų savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Ignas Grigaravičius (8 atkovoti kamuoliai), 12 – Tomas Baumila, 11 – Paulius Rakickas (9 atkovoti kamuoliai).

Tiek "Vaišvydava", tiek "KTU EiWI" susitikimo teisėjams Povilui Čižauskui ir Gediminui Rupšiui priekaištų neturėjo ir skyrė po 10 balų.
"Vaišvydava" atsirevanšavo "FKK Šveicarijai" (2007 sausio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Vaišvydava" ir toliau lieka be pergalių (2006 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)"AIG Life" nušlavė "KTU Eiwi" komandą (2007 sausio 13 d., šeštadienis, 18:24 val.)"Eternit" paguodos taurė atiteko "FKK Šveicarijai" (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 14:03 val.)"Vaišvydava" žengė svarbų žingsnį finalo link (2007 vasario 15 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)Gynybinio krepšinio dvikovoje stipresnė buvo "Eurolexis" komanda (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:03 val.)"Eternit" naujus metus pradėjo sunkia pergale (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 23:42 val.)"Eurolexio" pergalę šventė "Vaišvydava" (2007 vasario 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)"KTU EiWi" revanšas neįvyko (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 18:28 val.)Devintoji "Era+" pergalė (2007 sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:27 val.)