ETERNIT vs VAIŠVYDAVA (59:52)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 03 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Eternit" naujus metus pradėjo sunkia pergale

"Mažasis" Jonas Davidonis (Eternit) šiose rungtynėse buvo pagrindinis savo ekipos lyderis
2007 sausio 03 d., Trečiadienis, 23:42 val., peržiūros: 3615
Šį trečiadienio vakarą "Aukso" lygos A pogrupyje aikštės šeimininkai "Eternit" priėmė svečius "Vaišvydavą". Nors šeimininkai ir yra savo porgupio viršuje, o svečiai yra iškovoję vos vieną pergalę susitikimas vyko labai atkakliai ir tik paskutiniajame ketvirtyje išsaugoję daugiau jėgų "Eternit" žaidėjai sugebėjo įgyti pranašumą ir švęsti sunkią pergalę rezultatu 59:52.

Dvikova prasidėjo abiejų ekipų žaidėjų klaidomis, vyravo padrikas bei nerezultatyvus žaidimas. Pirmuosius taškus aikštės šeimininkai pelnė tik ketvirtąją susitikimo minutę. Toks chaotiškas žaidimas buvo parankesnis "Vaišvydavos" vyrams, kurie dažnokai lamėdami dvikovas dėl atšokusio kamuolio po varžovų krepšiu pamažu didino savo pranašumą. Pirmosios dešimt nerezultatyvių minučių baigėsi svečiams turint 8 taškų persvarą – 7:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais. Žaidimas išsilygino ir skirtumas nustojo augęs. Ketvirčiui artėjant prie pabaigos nedidelę traumą gavęs "Vaišvydavos" centro puolėjas Andrius Stakėnas atsisėdo ant suolo. "Eternit" tuo netruko pasinaudoti ir ėmė sparčiai tirpdyti savo taškų deficitą. Paskutiniąją antrojo kėlinio minutę šeimininkai pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį, o rezultatas po dviejų kėlinių buvo 28:26.

Po pertraukos aikštėje vyko lygi bei atkakli kova. Trečiajam kėlinukui įpusėjus "Vaišvydava" spurtavo 9:1, taip vėl nusverdama susitikimo svarstykles savo naudai. "Eternit" nė nemanė nuleisti rankų ir pagrinde savo aukštaūgių dėka prisivijo priešininkus. Prieš paskutinį ketvirtį ekipas skyrė vos du taškai – 40:42.

Ketvirtąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, savo gretose turėdami vienu žaidėju daugiau ir tuo pačiu išsaugoję daugiau jėgų. Kad ir kaip svečiai besistengė jiems niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme. Paskutiniajam ketvirčiui įpusėjus prisitaikė "Eternit" snaiperiai pataikę tris tritaškius iš eilės. Šeimininkai išlaikė persvarą iki dvikovos pabaigos ir šventė sunkią pergalę rezultatu 59:52.

Po susitikimo pakalbintas trenerį pavadavęs Donaldas Jankauskas teigė, jog vyrams buvo sunku rungtyniauti po švenčių. "Susirinko tik 7 žaidėjai, bet kai susirinks daugiau įsivažiuosim" kalbėjo Donaldas.

"Eternit" gretose rezultatyviausias buvo Jonas Davidonis pelnęs 16 taškų. Martas Jankauskas įmetė 11, 10 – Nerijus Pranckevičius. Robertas Gedutis (14 atkovotų kamuolių) savo sąskaitoje po rungtynių turėjo 9 taškus.

"Vaišvydavos" ekipoje dvigubą dublį atliko Andrius Stakėnas – 14 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių. Po 10 pelnė Naglis Dunčikas ir Vytas Rupšys, po 9 Audrius Linkus bei Darius Neverauskas.
"Eternit" antrąjį turą pradėjo pergale (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 19:48 val.)"Eternit" sezoną pradėjo lengva pergale (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:13 val.)"Eternit" iš Jonavos parsivežė pergalę (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 01:00 val.)Sunki "Eternit" pergalė (2007 sausio 31 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Eternit" paguodos taurė atiteko "FKK Šveicarijai" (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 14:03 val.)"Eternit" ir "Era+" komandoms dviejų susitikimų neužteko (2007 kovo 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)"Neveronys" parsivežė pergalę iš Vaišvydavos (2006 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Vaišvydava" ir toliau lieka be pergalių (2006 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Devintoji "Era+" pergalė (2007 sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:27 val.)"Eternit" ekipos gynyba "FKK Šveicarijai" buvo neįkandama (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:29 val.)