Lympo vs MB „TR Project“ (69:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 28 d., Antradienis, 19:25 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

MB „TR Project“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus

2023 vasario 28 d., Antradienis, 21:18 val., peržiūros: 313

Antradienį, vasario 28 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „Lympo“ ir svečių MB „TR Project“.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių vyko atkakli kova abejose aikštės pusėse, komandos keitėsi taškais, tačiau likus mažiau nei vienai pirmojo kėlinio minutei šeimininkai surengė 2 sėkmingas atakas ir privertė varžovus suklysti, kas lėmė kelių taškų pranašumą – 18:12.

Anrasis ketvertis prasidėjo tragiškai, buvo padaryta daug klaidų pramesta daug taškų. Paskui abi komandos susiėmė ir vėl žaidė taškas į tašką. Nors šitas ketvertis parankesnis buvo svečių komandai, kuri sugebėjo paskutinę sekundę pataikyti dvitaškį ir turėti 2 taškų pranašumą – 31:33.

Trečiasis ketvertis prasidėjo šeimininkų naudai, nes svečiai padarė kelias klaidas, tuo tarpu šeimininkai įsiveržė į priekį ir jau turėjo 10 taškų pranašumą. Nors svečiai bandė pasivyti varžovus, bet jiems sunkiai sekėsi, o „Lympo“ išlaikė pranašumą savo rankose dėka geros gynybos ir prasto varžovų pataikymo – 55:46.

Ketvirtajame ketvirtį MB „TR Project“ stengėsi sumažinti turimą deficitą ir per 5-ąją minutę jiems pavyko pasivyti varžovus. Per likusį laiką abi komandos žaidė apylygiai ir tik per paskutines 20 sekundžių svečiams pavyko persvertį rezultatą ir jį išlaikyti savo naudai iki rungtynių galo. Susitikimas baigiasi rezultatu – 69:71.

Tautvydas Virbukas

„UNO“ po atkaklios kovos įveikė MB „TR Project“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 21:42 val.)„TR Project“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ komandą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:43 val.)MB „TR Project“ pasiekė pergalę, bet tolyn keliaus „Gemavila“ (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:02 val.)Užtikrinta MB „TR Project“ pergalė (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Lympo“ įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)MB „TR Project“ iki paskutinių sekundžių trukusioje dramoje pasiekė pergalę. (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 22:07 val.)2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Gemavila“ tiesiog nušlavė varžovus nepadoriu rezultatu (2023 kovo 28 d., antradienis, 22:20 val.)Atkaklioje dvikovoje „Lympo“ įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 18:55 val.)