KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS vs MIKROVISATA (107:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 30 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

Triuškinanti Kauno Energetikos Remonto pergalė

2007 lapkričio 30 d., Penktadienis, 22:10 val., peržiūros: 8330

Šiandienos Įmonių lygos "A" pogrupio varžybose šeimininkų statusą turėję "Kauno Energetikos Remontas" (KER) priėmė pergalės skonio dar neragavusią "Mikrovisatos" komandą. Rezultatyviose rungtynėse įtikinamą pergalę šventė KER krepšininkai, nugalėdami priešininkus rezultatu 107:69.

Pirmasis kėlinys prasidėjo ramiai ir abi komandos keitėsi taikliais metimais, kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus. Tačiau antroje pirmo ketvirčio pusėje abiejose aikštės pusėse ėmė ryškėti KER pranašumas – po pirmojo kėlinuko jie pirmavo prieš varžovus rezultatu 24:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo begale "Mikrovisatos" komandos klaidų (11 klaidų per antrąjį kėlinį) ir varžovai, pasinaudodami šiomis klaidomis, surengė spurtą 16:0. Ir nors antroje kėlinio pusėje žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau "Mikrovisatos" vyrams prarastų taškų susigrąžinti nepavyko. Prieš didžiąją pertrauką KER turėjo jau apčiuopamą persvarą – 47:25.

Trečiasis kėlinys vyko ramiai, tačiau komandos visiškai negalvojo apie ginybą – kėlinį vėl laimėjo KER rezultatu 29:25. Šiame kėlinyje "Mikrovisatos" komanda pataikė 4 tritaškius, tačiau greitos KER atakos niekais vertė visas priešininkų pastangas mažinti rezultatą. Po trijų kėlinių priekyje šeiminkai: 76:50.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo jau formalumas, kadangi "Mikrovisatos" vyrams jau pritrūko jėgų surengti rimtesnį bandymą išgelbėti rungtynes – nors jie pirmieji šiame kėlinyje pelnė taškus, tačiau KER į tai atsakė dar vienu spurtu 12:0 ir taip nulėmė rungtynių baigtį. Galutinis rezultatas 107:69 "Kauno Energetikos Remonto" naudai.

Ši pergalė KER komandai leido pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą (3 pergalės/ 1 pralaimėjimas), tuo tarpu "Mikrovisata", vis dar neturėdama pergalių (0/5), užima septintąją vietą.

Puikiai varžybas sužaidė KER krepšininkas J.Paužuolis, atlikęs trigubą dublį: 38 taškai, 14 atkovotų ir 10 perimtų kamuolių (net 52 naudingumo balai). Jam puikiai talkino P.Aleksonis (29 taškai, 12 išprovakuotų pražangų) ir I.Konovalenko (23 taškai).

Tarp pralaimėjusiųjų rezultatyviausiai žaidė R.Naturjevas, kuris pelnė 13 taškų, R.Cipkus pridėjo 12, M.Navickas – 11 ir P.Šmitas – 10.

Nugalėtojų treneris I.Konovalenko buvo patenkintas iškovota pergale ir džiaugėsi, kad komanda kovoja visu pajėgumu. Tesėjams jis skyrė po devynis balus.

Pralaimėjusiųjų strategas V.Maskvytis buvo nusivylęs rungtynėmis ir tegė, kad cituoju: "Dažna teisėjų frazė yra, jog "žaidėjas užstojo, nemačiau pražangos". Tačiau teisėjų darbą jis įvertino aštuonetais.

Sunki Kauno Energetikos Remonto pergalė (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 21:25 val.)Triuškinanti pirmoji "Mikrovisatos" pergalė (2007 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)"AKS Prosatas & Nekturas" namuose įveikė "Kauno energetikos remonto" ekipą (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:16 val.)"Kauno Energetikos Remontas" įsitvirtino pirmoje pogrupio vietoje (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 20:54 val.)"Kauno energetikos remontas" ir antrą kartą buvo stipresnis (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 21:21 val.)"Kauno energetikos remontas" namuose įveikė "Makroflex" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 12:47 val.)"Kauno Energetikos Remontas" tapo "Įmonių" lygos, trečiosios vietos laimėtojais! (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 22:27 val.)"Kauno energetikos remontas" pasiekė revanšą prieš "AKS Prosatą & Nekturtą" (2008 kovo 14 d., penktadienis, 21:29 val.)Eilinė "Agavos" pergalė (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:33 val.)"Arauša" nesunkiai nugalėjo "KER" (2008 balandžio 08 d., antradienis, 22:48 val.)