ARAUŠA vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS (78:61)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 08 d., Antradienis, 20:40 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Arauša" nesunkiai nugalėjo "KER"

Po krepšiais dominavo "Araušos" aukštaūgiai
2008 balandžio 08 d., Antradienis, 22:48 val., peržiūros: 6015
Šiandien (04-08) "Jonučių" vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pirmosios pusfinalio varžybos tarp "Arauša" (šeimininkai) ir "KER" (svečiai). Pirmoji rungtynių pusė buvo panašaus lygio komandų žaidimo pavyzdys. Po duobėto ir nesėkmingo trečiojo ketvirčio "Arauša" susikrovė 23 taškų persvarą. Išlaikiusi panašią persvarą iki rungtynių pabaigos ši komanda šventė pirmąją pergalę ir įsiveržė serijoje 1:0.

Pirmasis kėlinukas įrodė, kad komandos yra vienodo pajėgumo ir abi vertos pergalės. Komandos beveik vienodą kartų atakavo krepšį ir tokiu pačiu taiklumu. Pirmas kėlinys pasibaigė 23:23.

Antrojo kėlinio pradžioje "Arauša" baudos mėtimais truputėlį pasitempė į priekį. Varžovai atsakė dviem taškais ir rezultatas vėl beveik išsilygino. Iki kėlinio pabaigos šeimininkams pavyko įgyti 5 taškų pranašumą. Pirmoji varžybų pusė pasibaigė rezultatu 36:31 (13:8).

Trečias ketvirtis šiose rungtynėse buvo pats svarbiausias. Sustygavę savo žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje, privertę varžovus daryti klaidas šeimininkai gan ženkliai padidino savo taškų skaičių ir per šį kėlinuką prie savo turėtos persvaros pridėti dar 18 taškų. Rezultatas buvo 66:43 (30:12).

Ketvirtame ketvirtyje abi komandos atsipalaidavo ir žaidė chaotiškai. Šeimininkų komandoje pasipylė klaidos gynyboje ir savo priešininkus buvo priversti stabdyti prasižengdami. Galutinis varžybų rezultatas buvo 78:61 (12:18).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė , kad buvo patenkintas aukštaūgių žaidimu bei paruoštais ir realizuotais metimais. Bet jo manymu buvo neišvengta klaidų gynyboje, nesisekė gaudyti porą priešininkų žaidėjų. Teisėjams skyrė po 9 balus.

"KER" komandos treneris dėl pralaimėjimo kaltino tik teisėjus ir juo įvertino -1 balu.

"Araušos" komandos lyderis šiose varžybose buvo M.Gelažnikas 21 taškas ir 10 atkovotų kamuolių.

"KER" ekipoje surinkęs daugiau nei pusę komandos taškų ir atlikęs trigubą dublį - P.Aleksonis 40 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 15 išprovokuotų pražangų.

"Arauša" nepasigailėjo "TEO LT" (2008 sausio 25 d., penktadienis, 23:51 val.)Eilinė "Araušos" pergalė (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:17 val.)"Arauša" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2008 vasario 15 d., penktadienis, 23:24 val.)"Arauša" nepasigailėjo "Santeros" (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:28 val.)"Arauša" pateko į pusfinalį (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 19:28 val.)Triuškinanti Kauno Energetikos Remonto pergalė (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)"Arauša" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 22:17 val.)"Arauša" ir toliau žaidžia be pralaimėjimų (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 22:22 val.)"Arauša" varžovus palaužė tik antroje varžybų pusėje (2008 vasario 25 d., pirmadienis, 22:39 val.)"Įmonių" lygos nugalėtojai - "Projektų gama & Mobiringas" (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 15:20 val.)