BERO & SPSE vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS (59:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 11 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"Kauno Energetikos Remontas" įsitvirtino pirmoje pogrupio vietoje

Petras Aleksonis vėl "įkalė" trigubą dublį
2008 vasario 11 d., Pirmadienis, 20:54 val., peržiūros: 6130
Šį pirmadienio vakarą "Įmonių" lygos E pogrupyje "Bero & SPSE" savoje aikštėje priėmė "Kauno Energetikos Remonto" komandą. Šeimininkai pirmavo tik pačioje dvikovos pradžioje. Praėjus kelioms pirmojo ketvirčio minutėms svečiai ėmė kontroliuoti žaidimą ir išsiveržė į priekį. "Bero & SPSE" visas rungtynes nepavyko perimti iniciatyvos ir šeimininkai patyrė jau šeštąjį pralaimėjimą antrajame etape rezultatu 59:73.

Susitikimą geriau pradėjo šeimininkai pelnę penkis taškus iš eilės, bet "KER" į tai atsakė 14-a taškų be atsako ir taip nusvėrė rungtynių svarstykles savo naudai.
"Bero & SPSE" aštuonias minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir po dešimties minučių svečiai pirmavo aštuoniais taškais – 8:16.

Antrajame ketvirtyje aikštėje vyko banguotas žaidimas – po kelis taškus iš eilės pelnydavo tai viena, tai kita komanda. "KER" dar kiek padidino savo pranašumą ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 26:38.

Po pertraukos aikštėje vyravo nerezultatyvus krepšinis. Abi ekipos pirmąsias trečiojo kėlinio minutes taškus rinko tik baudų metimais. "KER" visą ketvirtį išlaikė saugią persvarą ir po trijų kėlinių pirmavo dešimčia taškų – 39:49.

Kad ir kaip paskutiniajame kėlinuke
"Bero & SPSE" besistengė jiems niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme bei sumažinti skirtumo ir "KER" šventė pergalę rezultatu 59:73.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris Igoris Konovalenko kalbėjo: "Pergalę lėmė komandinis žaidimas ir ją šį kartą skiriame Romualdui Adomauskui."

"Bero & SPSE" gretose 21 tašką pelnė Vytautas Leknickas, 11 – Martynas Juchnevičius.

"KER" ekipoje nesustabdomas buvo Petras Aleksonis atglikęs trigubą dublį – 35 taškai, 13 atk. k., 12 išpr. praž. 16 taškų surinko Nerijus Petravičius, 10 – Edgaras Šablevičius.

Šeimininkai rungtynių teisėjams P. Čižauskui ir M. Stankevičiui atitinkamai skyrė 8 ir 6, svečiai po 9 balus.
Sunki Kauno Energetikos Remonto pergalė (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 21:25 val.)"Kauno Energetikos Remontas" tapo "Įmonių" lygos, trečiosios vietos laimėtojais! (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 22:27 val.)"Kauno energetikos remontas" ir antrą kartą buvo stipresnis (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 21:21 val.)Triuškinanti Kauno Energetikos Remonto pergalė (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)"Kauno energetikos remontas" pasiekė revanšą prieš "AKS Prosatą & Nekturtą" (2008 kovo 14 d., penktadienis, 21:29 val.)"Kauno energetikos remontas" namuose įveikė "Makroflex" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 12:47 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" įrodė savo pranašumą prieš "BERO & SPSE" (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 20:59 val.)"AKS Prosatas & Nekturas" namuose įveikė "Kauno energetikos remonto" ekipą (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:16 val.)"Hansabankui" paskutiniame kėlinyje pritrūko jėgų (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 21:10 val.)"Teo LT" neatsilaikė prieš "Kauno energetikos remontą" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:20 val.)