Celsis vs Ryterna (50:81)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 22 d., Antradienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ nepasipriešino prieš „Ryterna“ (50:81)

2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 11:52 val., peržiūros: 492

2019 sausio 22 d., Antradienį, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Celsis“ ir svečiai „Ryterna“

Rungtynes iškarto geriau pradėjo „Ryterna“ krepšininkai, kurie pabėjo į priekį rezultatu (2:11), visgi šeimininkams vėliau kiek pavyko lengviau pelnytis taškus, bet po pirmojo kėlinio atsilikinėjo (11:21).

Antrąjame kėlinyje abi komandos demonstravo apylygį žaidimą, kėlinukas nebuvo rezultatyvus ir „Ryterna“ išlaikė tūrėtą pranašumą prieš ilgąją pertrauką ir pirmavo rezultatu (27:37).

Visgi trečiajame kėlinyje svečiai pradėjo demonstruoti agresyvesnį žaidimą, kas leido iškarto spurtuoti rezultatu 4:17 ir susikrautu solidų pranašumą. Rezultatas tik didėjo ir prieš lemiamą ketvirtį „Celsis“ jau atsilikinėjo rezultatu (38:64).

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Ryterna“ ir toliau demonstravo pranašumą visose aikštės pusėse ir daug jėgų neišsaugoję „Celsis“ krepšininkai buvo priversti kapituliuoti rezultatu 50:81 (11:21, 16:16, 11:27, 12:17)

„Ryterna“ komandos krepšininkas M.Šidlauskas:

Lengvai šiandien viskas ėjosi, gal sakyčiau varžovai nepilnos sudeties susirinko, parodėme daugiau noro laimėti, puikiai sekėsi užpulti dėl to ir laimėjome.

„Celsis“ nesugebėjo pasipriešinti „Norvelina“ ekipai (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Celsis“ nesunkiai pasiekė pirmąją pergalę prieš „Ulmas“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Celsį“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:49 val.)„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Rimo & Patikima linija“ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:26 val.)Antroje rungtynių pusėje „Celsis“ įrodė pranašumą prieš „Brentex Trailer & Partner“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)Vos penkiese susirinkę „Ryterna“ įveikė „Celsį“ (75:68) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:59 val.)Atkakliose rungtynėse, po pratęsimo pergalę šventė „Lemora & Minaltra & Deirama“ prieš „Ryterna“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:40 val.)Vos vieną metimą prametusio V. Grinio vedama „Ryterna“ sutriuškino „Omegą“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Modernita“ ir antrą kartą įveikė „Ryterną“ bei tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:30 val.)