PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs BMS MEGAPOLIS (99:76)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

Tik trečiajam kėlinuke įrodę Projektų gama GTV & Mobiringas savo pranašumą pateko į pusfinalį

2009 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 21:41 val., peržiūros: 4058

Šiandien (04.09) Babtų sporto salėje įvyko dvikova tarp ''PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS'' (šeimininkai) ir ''BMS MEGAPOLIS'' (svečiai). Tik trečiajam kėlinuke įrodę savo pranašumą šeimininkai, pateko į "Įmonių" lygos pusfinalį, rezultatu 99:76.

Rungtynės prasidėjo ''BMS MEGAPOLIS'' komandos atokovotu ginčo kamuoliu ir pelnytais 2-kais taškais, tačiau tada sekė įspūdingas ''PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS'' spurtas 12:3, po kurio šeimininkai įgijo 7-ių taškų pranašumą (14:7). Vėliau žaidimas išsilygino, o po pirmųjų 10-ties kovos minučių rezultatu 25:17 pirmavo ''PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS''.

Antrojo kėlinio pradžioje ir toliau aikštelėje vyravo lygus krepšinis, t.y. komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau vėliau "BMS MEGAPOLIS" surengė keletą mini spurtų (6:0, 5:0). Jų dėka svečiai prisivijo savo varžovus, vienu momentu net primavo vienu tašku (34:35). Bet geriau sužaidę kėlinio pabaigą ''PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS'' komanda atstatė savo pranašumą iki 2-ų taškų (40:38).

Po ilgosios pertraukos svečiai nieko negalėjo padaryti prieš ''PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS'' , jie surengė keletą spurtų 6:0 ir 6:0 ir jau viduryje kėlinio susikrovė 10-ties taškų pranašumą (59:49). Dar beveik baigiantis kėlinukui N.Paulauskas padidino pranašumą iki 14 taškų, ir po trijų kėlinių švieslentėje degė skaičiai 68:54.

Per paskutinį ketvirtį susikrauto pranašmo ''PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS'' komanda neišbarstė, o kaip tik padidino. Ir laimėję 23 taškų persvara, jie pateko į "Įmonių" lygos pusfinalį.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Projektų gama GTV - Mobiringas" savo varžovus palaužė tik antroje rungtynių pusėje (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)Puiki "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalė (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:18 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)Dar viena tiruškinanti "Projektų Gamos GTV & Mobiringo" pergalė. (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 00:26 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Projektų gama GTV - Mobiringas" nusileido "Kauno tiltams" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos pergalė triuškinančiu rezultatu (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)