KM „Žalgiris“ vs KSM `93 ‒ Bulvaras (94:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 13 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė KSM'93 ‒ Bulvarą

2023 vasario 13 d., Pirmadienis, 20:00 val., peržiūros: 297

Vasario 13 dieną Žalgirio sporto centro sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" priemė svečius KSM'93 – Bulvaras komandą. KSM'93 – Bulvaras buvo laimėję aštuonis kartus ir du pralaimėję. "Žalgiris" buvo laimėję šešis kartus ir keturis pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo "Žalgiris", kurie sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 10:6. Kėlinio viduryje priekyje toliau buvo "Žalgiris". Kėlinio pabaigoje geriau žaidė KSM'93 – Bulvaras, kuriem pavyko įgyti dviejų taškų persvarą (19:21).

Tik baigiantis pirmai kėlinio pusei KSM'93 – Bulvaras pelnė pirmus taškus kėlinyje (37:23). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Daug tritaškių metę "Žalgiris" sužaidus du kėlinius pirmavo rezultatu 50:37.

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Žalgiris" gynėsi be klaidų, o persvarą padidino iki 20 taškų (57:37). Vėliau skirtumas išliko panašus, o šeimininkai daugiausia taškus rinko taikliais tritaškiais. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 22 taškai (79:57).

Ketvirtame kėlinyje KSM'93 – Bulvaras bandė vytis varžovus, trečią minutę buvo sumažinę persvarą iki 13 taškų, bet "Žalgiris" taiklių tritaškių dėka atsilaikė. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė "Žalgiris" (88:75). Visgi rungtynių pabaigoje "Žalgiris" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 94:80.

KM „Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Velpainiai“ komandą. (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:39 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:34 val.)KM „Žalgiris“ gana lengvai susitvarkė su Birštono SC „Olimpas“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)KM „Žalgiris“ neturėjo vargo su „Lympo“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)KM „Žalgiris“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Pikenpoką“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:13 val.)KM „Žalgiris“  išplėšė pergalę prieš „GZP-2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:08 val.)„KM Žalgiris“ krepšininkai keliauja į ketvirfinalį. (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Sunkiai rungtynes pradėjęs KM „Žalgiris“ susitvarkė su „UNO“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 21:44 val.)Birštono SC „Olimpas“ nerado vaistų nuo gerai sutepto „KSM ’93 ‒ Bulvaras” puolimo (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)T. Stankevičiaus metimas išvedė KM „Žalgiris“ jaunimą į „II“ lygos finalą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)