BIRŠTONO "JAZZ & DIREMTA 2" vs KAUNOALĖJA.LT (107:93)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 11 d., Antradienis, 20:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

Birštono "Jazz & Diremta-2" palaužė " Kaunoalėja.lt"

Ričardo Brovkos nurodymai Aurimui Karbauskiui
2008 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 00:52 val., peržiūros: 7454

Šiandien "Birštono" gimnazijos sporto salėje susitiko dvi "Aukso +" lygos ekipos Birštono "Jazz & Diremta -2" (šeimininkai) ir "Kaunoalėja.lt" (svečiai). Pirmoji varžybų pusė prasidėjo gan neįprastai. Už vėlavimą į rungtynes techine pražanga buvo nubausta "Kaunoalėja.lt". Po pirmųjų dviejų kėlinių šeimininkai turėjo įtikinamą persvarą. Antroje pusėje persvara mažėjo , tačiau varžybas rezultatu 107:93 laimėjo Birštono "Jazz & Diremta -2" ekipa.

Rungtynės prasidėjo gan neįprastai. Dėl pavėluoto pasirodymo varžybose "Kaunoalėja.lt" ekipa buvo nubausta technine pražanga, todėl šeimininkai metė du baudos metimus. Pirmame ketvirtyje abiejų komandų žaidimas buvo gan padrikas. Jautėsi mažas nusiteikimas iš vienos ir kitos komandų pusių. Šeiminininkų ekipai sunkiai sekėsi taškus rinkti iš vidutinio nuotolio , todėl atakas dažniau užbaigdavo tolimais metimais. Ši taktika leido jiems išlyginti rezultatą 21:21.

Antrame ketvirtyje puikiai sužaidusi pradžią Birštono "Jazz & Diremta -2" komanda įgijo dviženklią taškų persvarą. Šeimininkai vis labiau įsibėgėdami, įvairiapusiškai puldami gana nesunkiai įveikdavo varžovų gynybą ir skirtumas tarp komandų vis didėjo. Antroje kėlinio pusėje pradėjo pataikyti ir tolimus metimus. Po šio ketvirčio šeiminininkams pavyko įgyti 27 taškų persvarą 60:33 (39:12).

Po pertraukos aikštės svečiai sugebėjo sustyguoti žaidimą ir priešintis varžovams. Net ir turėdami gan didelį deficitą jie kovojo iš paskutinių jėgų. Suaktyvinę gynybą privertė varžovus dažnai atakuoti iš sunkių padėčių , o neretai ir suklysti. Vieni iš svarbiausių rodiklių, dėl kurių "Kaunoalėja.lt" galėjo sumažinti turėtą deficitą, tai yra kova dėl atšokusių kamuolių ir nepramesti tolimi metimai. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 79:60.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai ir toliau bandė mažinti atsilikimą. Tačiau jų varžovai to neleido padaryti ir kėlinio viduryje persvara nei kiek nebuvo pakitusi (94:75). Šiek tiek geriau užbaigę varžybas "Kaunoalėja.lt" sumažino deficitą iki 14 taškų , tačiau laiko jau nebebuvo ir rungtynės pasibaigė rezultatu 107:93

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė , kad varžybų pradžioje žaidėjai išsibalansavo ir atsipalaidavo , todėl pradžia nebuvo sėkminga. Tačiau per likusius kėlinukus komanda įsižaidė ir iškovojo pergalę. Komandos treneris buvo patenkintas varžybų rezultatu.

Birštono "Jazz & Diremta-2" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 28 d., antradienis, 23:29 val.)Birštono "JAZZ & Diremta - 2" neatsilaikė prieš ,,Eternit" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 23:31 val.)Birštono "Jazz & Diremta-2" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ,,Amaforos" ekipai (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 23:39 val.)"Kauno Autobusai" nelengvai įveikė "Kaunoalėja.lt" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)Pravieniškių ,,Amafora" po permainingos kovos palaužė ,,Kaunoalėja.lt" komandą (2008 spalio 28 d., antradienis, 23:26 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Birštono "Jazz & Diremta 2" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:10 val.)"Kauno autobusai" nepasigailėjo ir "Birštono Jazz - Diremta 2" ekipos (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:41 val.)"Forto siena" sutriuškino "Kaunoalėja.lt" komandą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:47 val.)Įtikinama "Eternit" pergalė "amžino įšalo" salėje (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 23:13 val.)"Kauno Autobusai" dar kartą sutriuškino "Birštono Jazz - Diremta 2" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 02:20 val.)