KAUNO AUTOBUSAI vs BIRŠTONO "JAZZ & DIREMTA 2" (114:50)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno autobusai" nepasigailėjo ir "Birštono Jazz - Diremta 2" ekipos

Vienas iš įspūdingų "Kauno autobusų" dėjimų
2008 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 23:41 val., peržiūros: 6972

Įspūdingą žaidimą "Aukso+" lygoje demonstruojantys "Kauno autobusai" šį vakarą sutriuškino dar vieną varžovą – savo aikštėje rezultatu 114:50 parklupdė "Birštono Jazz – Diremta 2" komandą. Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų aikštelėje dominavo šeimininkai, kai tuo tarpu birštoniečiai niekaip negalėjo rasti kelių link varžovų krepšio. Jau po pirmojo kėlinuko "Kauno autobusai" pirmavo 14-os taškų skirtumu ir visą rungtynių laiką nelėtindami tempo tolo nuo varžovų, kuriems koją kišo itin prastas taiklumas. Rungtynės baigėsi rezultatu 114:50.

Pirmuosius taškus rungtynėse pelnė A.Budrys, netrukus pataikęs dar dvitaškį, jis išvedė šeimininkus į priekį 4:0. Po kurio laiko sekė šeši iš eilės "Kauno autobusų" taškai,o skirtumas išaugo iki 8 taškų (10:2). Kėlinuko pabaigoje septyniais taškais pasižymėjo E.Ulanovas, padėjęs šeimininkams padidinti persvarą iki 14-os taškų (26:12).

Antrajame kėlinyje ir toliau dominavo "Kauno autobusai" – priešingai nei varžovai – šeimininkai atakavo itin taikliai ir sparčiai tolo nuo "Birštono Jazz – Diremta 2" ekipos. Dar pirmoje ketvirčio pusėje, po S.Skužinsko tritaškio skirtumas išaugo iki 20-ies taškų – 34:14. Antroje kėlinio pusėje beveik visus taškus "Kauno autobusai" susirinko nuo baudų metimo linijos, o patys taisyklių nepažeidė nė karto. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 53:27.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė – vyravo greitas, aktyvus žaidimas. Snaiperio įgūdžius toliau demonstravo "Kauno autobusų" kapitonas S.Skužinskas iš penkių tolimų metimų pataikęs keturis. Skirtumas tarp komandų šiame kėlinyje jau tapo didesnis nei svečių surinkti taškai (63:30). Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 81:40.

Ketvirtasis kėlinys vainikavo puikią šeimininkų pergalę: krepšininkai linksmino žiūrovus ir vieni kitus įspūdingais metimais ir galingais dėjimais iš viršaus. Šimtąjį tašką tolimu metimu "Kauno autobusams" pelnė E.Ulanovas (102:44). "Birštono Jazz – Diremta 2" krepšininkai paskutiniajame ketvirtyje neberodė entuziazmo ir pelnę tik 10 taškų atsiliko jau 64-iais taškais – rungtynės baigėsi rezultatu 114:50.

"Kauno autobusai": E.Ulanovas – 22 taškai; E.Stanionis – 19 taškų; S.Skužinskas – 18 (6 tritaškiai, 7 rezultatyvūs perdavimai); T.Janušauskas – 16 (20 atkovotų kamuolių); A.Budrys – 12; T.Čerkunovas – 11; K.Meiliūnas – 9; D.Lugauskas – 7.

"Birštono Jazz – Diremta 2": L.Bartninkas, V.Šlečkus – po 11; A.Karbauskas – 7; L.Lukoševičius, D.Mockevičius – 5; K.Aliukevičius – 3; K.Lipkevičius, D.Drazdauskas, V.Palikis, R.Jakutavičius – 2.

"Kauno Autobusai" dar kartą sutriuškino "Birštono Jazz - Diremta 2" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 02:20 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Birštono "Jazz & Diremta 2" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:10 val.)"Kauno Autobusai" pervažiavo "BIRŠTONO JAZZ & DIREMTA 2" (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 00:46 val.),,Kauno autobusai" nušlavė sau nuo kelio ,,AIG LIFE" ekipą (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:55 val.)Keturgubas A.Karbausko dublis neišgelbėjo Birštono ekipos nuo pralaimėjimo (2009 vasario 04 d., trečiadienis, 00:37 val.)Ketvirtfinalį "Kauno autobusai" pradėjo pergale (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 22:59 val.)"Eternit" šventė pergalę prieš Birštono ekipą (2009 vasario 16 d., pirmadienis, 00:05 val.)Birštono "Jazz & Diremta-2" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 28 d., antradienis, 23:29 val.)"Kauno autobusai" išlieka nenugalimi (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 01:45 val.)Birštono "Jazz & Diremta-2" palaužė " Kaunoalėja.lt" (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:52 val.)