BIRŠTONO "JAZZ & DIREMTA 2" vs AMAFORA (73:102)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 18 d., Antradienis, 20:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

Birštono "Jazz & Diremta-2" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ,,Amaforos" ekipai

2008 lapkričio 18 d., Antradienis, 23:39 val., peržiūros: 4894

Šiandien (11-18) Birštono gimnazijos sporto salėje susitiko Birštono "Jazz & Diremta-2" (šeimininkai) ir ,,Amafora" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių įsiveržę į priekį svečiai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 73:102 (19:27, 15:26, 19:23, 20:26).

Rungtynės prasidėjo šeimininkų laimėtu ginčo kamuoliu. Tačiau jiems rezultatyvios atakos surengti nepavyko. Kėlinukui einant į pabaigą ,,Amafora" jau turėjo dviženklį pranašumą (14:24). Šeimininkų ekipa dažnai suklysdavo puolime. Tačiau nuostabiu metimu iš pusės aikštės ketvirtį užbaigęs A.Karbauskas ("Jazz & Diremta-2" ) sušvelnino rezultatą iki 19:27.

Antrame ketvirtyje puikiai atakavę iš vidutinio nuotolio svečiai atstatė dviženklį pranašumą , kuris su kiekviena minute vis augo. Šeimininkams ir toliau niekaip nepavyko susikaupti ir panaikinti klaidų problemos. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 34:53 (15:26).

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėję svečiai savo turėtą persvarą padidino iki 25 taškų. Šeimininkai atrodė pasimetę ir darė daug klaidų tiek gynyboje, tiek puolime. Tačiau šį ketvirtį nuo jų neatsiliko ir varžovai. Bandydami išlaikyti greitą rungtynių tempą ,,Amaforos" žaidėjai kartais patys nesuspėdavo sureaguoti į aštrius komandos draugų perdavimus. Prieš lemiamą ketvirtį bendras rezultatas buvo 53:76

Ketvirtąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo įspūdinga tritaškių serija. Pataikę keturis tritaškius iš eilės jie sumažino turėtą deficitą iki 17 taškų (62:82). ,,Amafora" sužaidusi kelias rezultatyvesnes atkarpas užspaudė savo varžovus zonine gynyba ir netrukus atstatė savo turėtą persvarą. Galutinis varžybų rezultatas buvo 73:102.

Po varžybų pakalbintas vienas iš ,,Amaforos" ekipos atstovų tiesiog pasakė , kad rungtynėse nugalėjo patirtis.

Birštono "JAZZ & Diremta - 2" neatsilaikė prieš ,,Eternit" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 23:31 val.)Birštono "Jazz & Diremta-2" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 28 d., antradienis, 23:29 val.)Birštono "Jazz & Diremta-2" palaužė " Kaunoalėja.lt" (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:52 val.)"Kauno autobusai" nepasigailėjo ir "Birštono Jazz - Diremta 2" ekipos (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:41 val.)"Forto Siena" penketukas sugebėjo iškovoti pergalę Birštone (2009 vasario 10 d., antradienis, 23:26 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Birštono "Jazz & Diremta 2" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:10 val.)"Amafora" namuose sugebėjo nugalėti "Kauno autobusus" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:15 val.)"Kauno Autobusai" dar kartą sutriuškino "Birštono Jazz - Diremta 2" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 02:20 val.)Septintoji "Amafora" pergalė iš eilės (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 21:21 val.)Ketvirtfinalį "Kauno autobusai" pradėjo pergale (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 22:59 val.)