Feniksas vs Remza & Langvila (55:73)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ Remza & Langvila“ įveikė „Fenikso“ ekipą

2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 21:28 val., peržiūros: 760

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 metų ( „Iššūkio taurė“) pirmenybių ketvirtfinalis, kuriose susitiko „Feniksas“ ir svečių teisėmis atvykę „ Remza & Langvila“.

Nuo pat pirmųjų minučių „ Remza & Langvila“ įjungė aukštesnę pavarą ir tolo nuo varžovų ( 4:16). „Feniksui“ toliau buvo neįkandamas riešutėlis varžovų gynybą, kur po pirmo ketvirčio komandas skyrė net 19 taškų ( 9:28). Antrame ketvirtyje „Feniksas“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir pradėjo mažinti skirtumą, kur svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 14:30). Vis dėlto, „ Remza & Langvila“ atsilaikė prieš varžovus ir išlaikė turėtą pranašumą – 24:34.

Po ilgosios pertraukos „Feniksas“ toliau nestabdė apsukų, kur įpusėjus kėlinukui komandas skyrtė tik penki taškai. Per likusį laiką „ Remza & Langvila“ niekaip neatrado savojo žaidimo bei turėjo dvigubai daugiau įdėti pastangų išlaikyti pranašumą savose rankose ( 41:47). Lemiamame kėlinyje „Feniksas“ nesugebėjo pakilti iš pelenų, o „ Remza & Langvila“ atsilaikė prieš varžovų šturmą ir šventė pergalę, rezultatu – 55:73 (9:28, 15:6, 17:13, 14:26)

„Telia“ lengvai įveikė „Remza & Langvila” ekipą (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Šešių sūrių“ įveikė negausiai susirinkusius „Feniksas“ (98:83) (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:59 val.)BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Vilmista“ palaužė „Remza & Langvila“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Feniksas“ antroje rungtynių dalyje įveikė KK „Žaibas“ krepšininkus (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 22:55 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)Birštono SC – „Olimpas“ įrodė savo pranašumą prieš „Feniksą“ (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:08 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: išvargta Remza & Langvila pergalė prieš Jaučakiai krepšininkus (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Feniksas“ patiesė „Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:58 val.)