Artstone vs Omega (104:61)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 15 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Artstone“ pervažiavo kukliai susirinkusius „Omega“

2021 liepos 15 d., Ketvirtadienis, 21:52 val., peržiūros: 506

Ketvirtadienį, liepos 14 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Artstone” bei svečių „Omega“.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau kiek geresnę atkarpą sužaidė „Artstone“ ekipa ir pradėjo po truputį kaupti pranašumą. Per likusį kėlinio laiką šeimininkai sukaupė dviženklį pranašumą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 26:14. Antrojo ketvirčio pradžioje „Omega“ sužaidė kiek geresnę atkarpą ir neleido daugiau tolti savo varžovams. Visgi, antroje ketvirčio pusėje „Artstone“ pradėjo po truputį didinti pranašumą ir netrukus skirtumas tarp komandų buvo jau 20-imt taškų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 55:33.

Trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkai nemažino apsukų puolime ir toliau bėgo nuo savo varžovų. Ketvirčiui įpusėjus, skirtumas tarp komandų siekė jau 30-imt taškų. Per likusį kėlinio laiką vaizdas aikštelėje nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 81:42. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Artstone“ iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 104:61.

15 atk. kam.

„Artstone“ nesunkiai įveikė „Gemavilą“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 22:14 val.)„Artstone“ lengvai patiesė svečius iš Alytaus (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Artstone“ nesulaukė pasipriešinimo pusfinalyje (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 20:57 val.)Atkaklioje finalo dvikovoje pirmos vietos taurę nusinešė „Remza“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 22:30 val.)Labai aršioje atkrintamųjų kovoje po pratęsimo į 1/4 finalį keliauja BC „Rhino“ (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 20:42 val.)„Omega“ po slogaus starto atsitiesė ir iškovojo pergalę (2021 liepos 13 d., antradienis, 22:05 val.)