Jaučakiai vs R2P Sport (64:79)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 14 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„R2P Sport“ per lemiamą ketvirtį sutvarkė visus reikalus rungtynėse prieš „Jaučakius“

2021 liepos 15 d., Ketvirtadienis, 16:10 val., peržiūros: 463

Trečiadienį, liepos 14 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Jaučakiai” bei svečių „R2P Sport“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po kelių taiklių tolimų metimų išsiveržė į priekį, o vienu metu skaičiavo jau devynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Jaučakiai“ dar šiek tiek padidino savo atotrūkį, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 26:14. Antrojo ketvirčio metu šeimininkų magija puolime išblėso ir jie itin strigo puolime. Tuo tarpu „R2P Sport“ ekipai krepšys galiausiai atsirišo ir jie netruko pavyti savo varžovų, o ketvirčiui einant į pabaigą, sugebėjo ir išsiveržti į priekį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:44.

Trečiojo ketvirčio metu aikštelėje vyko šioks toks bardakas, kadangi abi komandos prastai atakavo krepšį, priimdavo prastus sprendimus ir komandos žaidė nerezultatyviai. Ketvirčiui einant į pabaigą, „Jaučakiai“ kiek apkarpė savo atsilikimą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:53. Lemiamo ketvirčio pradžioje „R2P Sport” smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir ketvirčiui įpusėjus, įgavo jau dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką svečiai neišbarstė pranašumo ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 64:79.

Naurius Kavaliauskas

„Jaučakiai“ neturėjo vargo prieš „Gemavilą“ (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 22:04 val.)Po trilerio su pratęsimu toliau keliauja „Jaučakiai“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Artstone“ nesulaukė pasipriešinimo pusfinalyje (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 20:57 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ lemiamu metimu išplėšė pergalę (2021 liepos 13 d., antradienis, 20:31 val.)Pasipriešinimo nesulaukę „R2P Sport“ žengė į pusfinalį (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi „Remza“ žengė į finalą (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo „R2P Sport“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 23:37 val.)„Jaučakiai“ pergale pradėjo Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 turnyrą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 19:54 val.)„Jaučakiai“ patiesė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2021 liepos 20 d., antradienis, 20:30 val.)Trečiąją vietą Vasaros „Sportturas“ taurėje 2021 iškovojo „R2P Sport“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 20:36 val.)