Remza vs R2P Sport (102:87)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2021 liepos 26 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi „Remza“ žengė į finalą

2021 liepos 26 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 563

Liepos 26 dieną 21:00 val., „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 antroji pusfinalio pora „Remza“ ir „R2P Sport“. Rungtynės baigėsi rezultatu 102:87 (28:27, 24:26, 29:13, 21:21).

Rungtynių pradžioje „Remza“ smeigė du tolimus metimus, sukaustė varžovus gynyboje ir kėlinį pradėjo sausai 8:0. Netrukus mini pasirodymą surengė Jokūbas Špokas, kuris sumesdamas 9 taškus iš eilės atgaivino komandą po šalto varžovų dušo (11:8). Užsivedę „R2P Sport“ dar pusę kėlinio laikė persvarą savo rankose, tačiau kėlinio pabaigoje Vidmantas Pavilionis dviem tolimais metimais išlygino rezultatą. Kėlinys baigėsi rezultatu 28:27. Antrasis rungtynių ketvirtis vyko dar atkakliau. Pirmoje kėlinio pusėje komandos žaidė taškas į tašką. Kėlinuko viduryje „R2P Sport“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir nors „Remza“ garsiai alsavo varžovams į nugarą, „R2P Sport“ neužleido pozicijų ir iki kėlinio galo išsaugojo minimalų pranašumą 52:53.

Po ilgosios pertraukos iškart iniciatyvos ėmėsi „Remza“, kurie per tris ketvirčio minutes įšsiveržė į priekį rezultatu 61:53. Visą trečią ketvirtį šeimininkai dominavo aikštelėje. „R2P Sport“ niekaip neatrado žaidimo, kurį žaidė pirmoje pusėje, o „Remza“ toliau solidžiai dirbo tiek gynyboje, tiek puolime ir po trijų ketvirčių pirmavo rezultatu 81:66. Lemiamo ketvirčio pradžioje „R2P Sport“ sukaupė jėgas ir stengėsi po truputį atlošti skirtumą. Per dvi su pusę minutės svečiai sumažino atsilikimą iki 10 taškų. Tačiau „Remza“ nesiruošė varžovų prisileist arčiau. Visą likusį laiką išsaugojo dviženklį pranašumą ir rezultatu 102:87 nugalėjusi „R2P Sport“ žengė į finalą.

Aurimas Gavelis

Antrajame kėlinyje atitrūkę „Remza“ nugalėjo BC „Boom“ (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 23:25 val.)Pasipriešinimo nesulaukę „R2P Sport“ žengė į pusfinalį (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)Atkaklioje dvikovoje į pusfinalį žengė „Remza“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Atkaklioje finalo dvikovoje pirmos vietos taurę nusinešė „Remza“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 22:30 val.)„Remza“ pervažiavo BC „Rhino“ ekipą (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 20:01 val.)„ICE“ ištirpo „Remzos“ gynyboje ir patyrė triuškinamą nesėkmę (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo „R2P Sport“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 23:37 val.)„Remza“ įveikė neblogai besipriešinusią „Ariogalos“ ekipą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 21:41 val.)Trečiąją vietą Vasaros „Sportturas“ taurėje 2021 iškovojo „R2P Sport“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 20:36 val.)„R2P Sport“ per lemiamą ketvirtį sutvarkė visus reikalus rungtynėse prieš „Jaučakius“ (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)