Remza vs Glasma Service (78:60)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 liepos 15 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Į Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 finalą žengė „Remza“

2020 liepos 15 d., Trečiadienis, 22:02 val., peržiūros: 924

Liepos 15 dieną, 20:45 valandą, Kauno technikos profesinio mokymo centro salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Remza“ ir svečiai „Glasma Service”. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:60 (19:15, 14:19, 29:16, 16:10).

Rungtynės prasidėjo gana aktyviai tačiau nerezultatyviai. Pirmoje kėlinio pusėje komandoms sunkiai sekėsi užpulti varžovus ir rezultatas buvo vos 5:3. Antroje kėlinio pusėje žaidimas pagyvėjo ir pirmoji į priekį šovė „Remza“, sumesdama kelis tolimus metimus ir atitrūkdama nuo varžovų rezultatu 14:7. Tačiau „Glasma Service“ nesiruošė paleist varžovų ir iki kėlinio galo rezultatą sušvelnino 19:15. Antrąjį kėlinį „Glasma Service“ pradėjo dviem tritaškiais po kurių svečiai perėmė iniciatyvą. Tačiau likusį kėlinio laiką komandos atkakliai kovėsi taškas į tašką, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio nei 2 taškų skirtumo ir po dviejų kėlinių vienu tašku priekyje liko „Glasma Service“ 33:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Remzai“ pavyko aktyviai pasiginti, periimti kamuolių ir greitomis atakomis surengti spurtą 14:0, prie kurio stipriai prisidėjo Aidas Makūnas įmesdamas tris tolimus metimus. Nors „Glasma Service“ komandai pavyko sustabdyti varžovų spurtą ir pradėt mažint atsilikimą, kėlinio pabaigoje Aidas Makūnas pridėjo dar du tolimus metimus ir „Remza“ išsaugojo dviženklį pranašumą 62:50. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai įjungė dar auktšesnę pavarą. Matėsi puikus susižaidimas tiek gynyboje tiek puolime, ko pasekoje „Remza“ šventė pergalę rezultatu 78:60.

"Remza" komandos treneris Tadas Vaitkūnas: "Turime tris naujus žaidėjus, kuriuos dar turime integruoti į komandą. Dar šiek tiek trūksta iki tobulumo, tačiau sekasi vis geriau. Tikimės finale sužaisti dar geriau."

9 taškai

„Glasma Service“ iškovojo Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 trečiąją vietą (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Remza“ triumfavo Vasaros „Sportturas“ taurėje 2020! (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Glasma Service“ žengė į pusfinalį (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)Po inirtingos kovos „Remza“ šventė pergalę (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 20:40 val.)Po atkaklios kovos „Remza“ palaužė „Slyvų kompotą“ (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Glasma Service“ po atkaklios kovos palaužė svečius iš Šakių (2020 birželio 30 d., antradienis, 21:05 val.)Kovoje dėl geresnės vietos grupėje ‒ „Glasma Service“ ekipos pergalė prieš „KM „Žalgiris“ II (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Glasma Service“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 liepos 07 d., antradienis, 23:06 val.)„Jaučakiai“ ekipos greitas puolimas ir tolimi metimai leido įveikti „Glasma Service“ (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 liepos 07 d., antradienis, 22:58 val.)