KM „Žalgiris“ II vs Remza (83:90)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 liepos 13 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Remza“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ II

2020 liepos 13 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 652

Liepos 12 dieną, 18:30 val., "Žalgirio" krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 komandos KM „Žalgiris“ II (šeimininkai) ir "Remza" (svečiai). Rungtynės buvo permainingos, abi komandos spėjo pasidžiaugti dviženkliu pranašumu, o geriau po ilgosios pertraukos atrodę "Remzos" krepšininkai įrodė savo pranašumą prieš jaunuosius KM „Žalgiris“ II krepšininkus. Susitikimas baigėsi rezultatu 83:90 (21:15, 19:28, 19:26, 24:21).

Rungtynes abi komandos pradėjo dideliu tempu, tačiau pats žaidimas nebuvo rezultatyvus, o pirmieji į priekį nutolo KM „Žalgiris“ II krepšininkai. Šeimininkai puikiai išnaudojo savo progas, pataikė metimus su pražangomis ir susikrovė dviženklį pranašumą. Vis tik "Remza" išnaudojo savo jėgos persvarą ir dar iki ilgosios pertraukos spėjo nutolti. Po dviejų kėlinukų priekyje buvo svečiai rezultatu 40:43.

Po ilgosios pertraukos "Remza" nutolo per dviženklį pranašumą ir visą laiką išlaikė persvarą savo pusėje. KM „Žalgiris“ II nenuleido rankų, žaidėjai tritaškių metimų dėka vis atkurdavo intrigą ir priartėdavo, per perlaužti rungtynių eigos jie nesugebėjo. Svečiai ir toliau rėmėsi savo ūgio ir jėgos persvara kol galiausiai jų persvara buvo pakankamai saugi, kad komanda pasiektų pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:90.

Tadas Vaitkūnas ("Remza"):

"varžovai žaidė tikrai labai gražiai ir gerai, bet mums padėjo laimėti patirtis ir jėgos pranašumas"

16 taškų

„Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 liepos 07 d., antradienis, 22:58 val.)Kovoje dėl geresnės vietos grupėje ‒ „Glasma Service“ ekipos pergalė prieš „KM „Žalgiris“ II (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Remza“ triumfavo Vasaros „Sportturas“ taurėje 2020! (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Jaučakiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:43 val.)Po atkaklios kovos „Remza“ palaužė „Slyvų kompotą“ (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 20:48 val.)Po inirtingos kovos „Remza“ šventė pergalę (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 20:40 val.)KM „Žalgiris II“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Dumblas“ šešetą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Dviem įspūdingais P. Padegimo dėjimais pažymėtose rungtynėse „KM „Žalgiris“ II“ pergalė prieš Šakių „Sparta“ ekipą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)Į Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 finalą žengė „Remza“ (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 22:02 val.)