KM „Žalgiris“ III vs Jaučakiai (53:55)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 liepos 13 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

A. Ivanausko metimas su sirena išpėšė pergalę „Jaučakiams“

2020 liepos 13 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 947

Liepos 12 dieną, 20:00 val., "Žalgirio" krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 komandos KM „Žalgiris“ III (šeimininkai) ir "Jaučakiai" (svečiai). Rungtynės nebuvo rezultatyvios, abi komandos atidavė daug jėgų gynyboje, o paskutinėmis akimirkomis atrodė, kad komandos jau turės žaisti pratęsimą. Vis tik A.Ivanauskas pataikė lemiamą metimą su finaline rungtynių sirena ir taip išplėšė pergalę savo ekipai. Susitikimas baigėsi rezultatu 53:55 (19:20, 16:8, 6:16, 12:11).

Jau rungtynių pradžioje tapo aišku, kad šiandien susitiko labai kovingos ir viena kitos vertos ekipos. Žaidėjai išlaikė milžiniška tempą, abi komandos turėjo gausų žiūrovų palaikymą, o kieta ir atkakli kova vyko kiekviename aikštės centimetre. Kiek geriau sužaistas antrasis ketvirtis leido KM „Žalgiris“ III komandai susikrauti nežymų pranašumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 35:28.

"Jaučakiai" iškarto po ilgosios pertraukos pataikė tritaškių seriją ir nutolo, skirtumas išaugo svečių komandos naudai ir pranašumą šie išlaikė kone iki susitikimo pabaigos. KM „Žalgiris“ III neturėjo ko prarasti, tad komanda atidavė visas jėgas gynyboje ir po labai ilgo laiko rezultatas tapo lygus. KM „Žalgiris“ III netgi turėjo šansą išplėšti pergalę, bet paskutinė ataka nebuvo sėkminga ir varžovams liko kiek daugiau nei viena sekundė. Po minutinės pertraukėlės svečių žaidėjas A. Iavanauskas atliko lemiamą metimą ir šis pasiekė tikslą. "Jaučakiai" išplėšė pergalę, laimėdami rezultatu 53:55.

Arvydas Augustinas Ivanauskas ("Jaučakiai"):

"lemiamą metimą atlikau nesijaudindamas, nes žinojau, kad prametus vis tiek niekas neprarasta ir būtume žaidę pratęsimą".

16 atk. kam.

A. Rimkaus šeši taškai rungtynių pabaigoje atnešė „KM „Žalgiris“ III“ pergalę prieš Alytaus „Vakarai“ ekipą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)„ICE“ gana lengvai prasibrovė į finalą (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Glasma Service“ iškovojo Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 trečiąją vietą (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„ICE“ nesunkiai įveikė savo jaunuosius varžovus (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Jaučakiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:43 val.)„Jaučakiai“ susitvarkė su „Dumblas“ ekipos pasipriešinimu (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Jaučakiai“ turėjo pripažinti Šakių „Spartos“ pranašumą (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Jaučakiai“ ekipos greitas puolimas ir tolimi metimai leido įveikti „Glasma Service“ (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 21:54 val.)KM „Žalgiris“ III įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ krepšininkus (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:33 val.)