iV INTERNETAS VISIEMS vs SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS (53:57)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ A.Stulginskio vidurinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas LT-50330

"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė pergalę prieš "IV Internetas visiems"

Nugalėtojų vieną iš lyderių bando stabdyti Vygantas Kasperavičius (Internetas visiems)
2006 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 4699

Šįvakar "Įmonių" lygos rungtynėse "Suvalkijos želdinimo idėjos"po nelengvos kovos svečiuose įveikė "IV Internetas visiems" komandą rezultatu 53:57.

Rungtynių pradžioje vyko apylygė kova ir tik įpusėjus pirmajam kėliniui suvalkiečiai įtvirtino savo, nors ir nedidelę persvarą. Aikštės šeimininkai pirmąjį kėlinį pralaimėjo rezultatu 9:15

Antrojo kėlinio pradžioje, po dviejų G.Davidavičiaus baudos metimų ir po to iškart sekusių dar dviejų taškų, šeimininkai beveik pasivijo priešininkus, atsilikimą sumažinę iki poros taškų, tačiau į tai svečiai atsakė taikliu tolimu metimu ir persvarą vėl padidino. Tolimesnė ketvirčio eiga nesukėlė didelės intrigos, kova vyko taškas į tašką, "Želdinimo idėjoms" vis išlaikant maždaug penkių taškų pranašumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 26:31, svečių naudai.

Trečiąjį kėlinį pradėjo Stasys Polimatis ("Internetas visiems") penkiais iš eilės pelnytais taškais išlygindamas rezultatą, o vėliau A.Navickas taiklu tritaškiu išvedė šeimininkų komandą į priekį. Į tai svečiai atsakė serija 12:6 ir laimėjo kėlinuką rezultatu 39:45
.
Paskutinysis ketvirtis įnešė netikėtos intrigos į mačą: "iV Internetas visiems" staiga ėmė vytis varžovus ir po serijos 14:9 svečių persvarą sumažino iki minimumo (53:54). Žiūrovai jau buvo pradėję ruoštis pratęsimui, tačiau šeimininkams paskutinėmis sekundėmis
niekaip nepavyko išmesti kamuolio iš užribio, negana to, jie sugebėjo dar du kartus prasižengti, taip suteikdami progą svečiams įtvirtinti savo pranašumą. Taigi pergalę šventė "Suvalkijos želdinimo idėjos", įveikę "iV internetas visiems" rezultatu 53:57.

Komandos "Suvalkijos želdinimo idėjos" kapitonas ir žaidžiantysis treneris Povilas Čižauskas, tapęs naudingiausiu susitikimo žaidėju (22 taškai,7 atkovoti kamuoliai), džiaugėsi galėdamas prisiminti gerus mokyklos laikus ir žaisti komandoje su senais mokyklos draugais. Treneris juokavo, kad seni deriniai jau užsimiršę, tad teko aikštėje improvizuoti ir kliautis jaunyste bei greičiu. "Tikiuosi ateinančios rungtynės bus sėkmingesnės" – paatviravo strategas.

"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė minimalią pergalę (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 19:02 val.)Netikėta "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalė prieš "Araušą" (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 22:10 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjoms" šventės padarė savo (2006 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" tęsia kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" nesugebėjo pateikti sensacijos (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)Nepavykęs "Suvalkijos želdinimo idėjų" revanšas (2006 gruodžio 29 d., penktadienis, 17:34 val.)„Suvalkijos Želdinimo idėjos“ iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:54 val.)Pirmoji "iV Internetas visiems" pergalė (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:22 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalę (2006 lapkričio 25 d., šeštadienis, 17:13 val.)Labai svarbi "įV Internetas visiems" pergalė (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 23:06 val.)