SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS vs ARAUŠA (78:74)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 01 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

Netikėta "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalė prieš "Araušą"

Povilas Čižauskas (Suvalkija) šį sezoną demonstruoja puikią sportinę formą
2006 gruodžio 01 d., Penktadienis, 22:10 val., peržiūros: 3772

Gana netikėtą pergalę "Įmonių" lygoje iškovojo "Suvalkijos Želdinimo Idėjos" po dramatiškos ir atkaklios kovos nugalėję "Araušą" rezultatu 78:74.

Pirmame kėlinuke pirmus taškus pelnė “Araušos” žaidėjas R.Kasparavičius. Rungtynių pradžia nieko blogo “Araušai” nežadėjo, jie nuo pat pirmų minučių pradėjo žaisti geriau nei varžovai ir po pirmo kėlinio pirmavo 15:26.

Antras kėlinys buvo tikra prešingybė pirmam kėliniui. “Araušos puolimas sustojo, todėl varžovai iškart tuo pasinaudojo. Apsipratę su startiniu jauduliu, “Suvalkijos Želdinimo Idėjos” žaidėjai pradėjo žaisti ir pelnyti daugiau taškų, ypač prie spurto prisidėjo komandos lyderis Povilas Čižauskas, kuris per šį kėlinį pataikė du tritaškius. Pasibaigus pirmai rungtynių pusei priekyje jau buvo “Suvalkiečiai” rezultatu 42:39.

Trečias kėlinys vyko apyligiai, į vienos komandos taškus atsakydavo kita komanda. “Araušos” žaidėjai bandė susigrąžinti ką prarado per antrą kėlinį, tačiau jiems nesiseke tai daryti. Taigi trečias kėlinys baigėsi lygiai 19:19. Ir toliau “Suvalkiečiai” pirmavo trim taškais: 61:58.

Ketvirtame kėliny “Araušos” komanda vel bandė persverti rezultatą savo naudai, tačiau varžovai tai jiems neleido padaryti. Nervingą ir palyginti nerezultatyvų kėlinį vis dėlto laimėjo “Suvalkijos Želdinimo Idėjos” ir šventę gana netikėtą pergalę prieš “Araušą” rezultatu 78:74.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Povilas Čižauskas pelnęs net 29 taškus ir surinkęs 30 naudingumo balų. Jam neblogai talkino Mindaugas Ambrasas, pelnęs 18 taškų.

Pralaimetojų ekipoje sėkmingiausiai žaidė Remigijus Kasperavičius ir Edvardas Bakūnas pelnę atitinkamai 21 ir 18 taškų.

Po rungtynių pakalbintas “Suvalkijos Želdinimo Idejų” lyderis Povilas Čižauskas buvo labai laimingas šita pergale ir teigė: "Stengiamės iš visų jegų žaisti, ir gerai pataikėme, - ir dar karta pabrėžė - Džiaugiuosi šita netikėta pergale".

"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė pergalę prieš "IV Internetas visiems" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)Nepavykęs "Suvalkijos želdinimo idėjų" revanšas (2006 gruodžio 29 d., penktadienis, 17:34 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" nesugebėjo pateikti sensacijos (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalę (2006 lapkričio 25 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjoms" šventės padarė savo (2006 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė minimalią pergalę (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 19:02 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" tęsia kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Elektromontuotojas" be vargo įveikė "Suvalkijos želdinimo idėjų" komandą (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:55 val.)Puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį "Kauno Vandenys" įveikė "Araušą" (2007 kovo 02 d., penktadienis, 21:18 val.)"Elektros darbai" eliminavo "Suvalkijos želdinimo idėjas" (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 18:38 val.)