KAUTRA vs SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS (53:57)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V.Chomičiaus krepšinio mokykla, Bijūnų g. 12, Kaunas LT-48399

„Suvalkijos Želdinimo idėjos“ iškovojo antrąją pergalę

Krepšį atakuoja Povilas Čižauskas (Suvalkija)
2006 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 19:54 val., peržiūros: 4332

Atkakliose bei nerezultatyviose rungtynėse antrąją pergalę šventė „Suvalkijos Želdinimo Idėjų“ krepšininkai, aikštelės šeimininkus „Kautros“ atstovus palaužę 57:53 (18:17, 18:8, 7:20, 14:8).

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, pelnydami pirmus 4 „sausus“ taškus, tačiau netrukus „Suvalkijos želdinimo idėjos“ (SŽI) atsigavo ir persvėrė rezultatą (5:4).

Antrasis susitikimo ketvirtis buvo daug sėkmingesnis aikštelės svečiams. Pastarieji per antrąją rungtynių atkarpą surinko 18 taškų ir varžovams leido įmesti tik 8. Rungtynėms įpusėjus svečių pranašumas siekė 11 taškų (36:25).

Trečiąją susitikimo atkarpą „Kautrą“ pradėjo spurtu 9:0 ir savo atsilikimą sumažino iki 2 taškų (34:36). Dar už kelių minučių rungtynių svarstyklės persisvėrė į šeimininkų pusę (41:39). Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 10 minučių „Kautra“ pirmavo 2 taškais (45:43).

Paskutinįjį ketvirtį komandos pradėjo labai vangiai ir per pirmas 5 ketvirtojo kėlinio minutes kartu buvo pelniusios vos 7 taškus (49:45).

Rungtynių pabaiga sėkmingesnė buvo „Suvalkijos želdinimų idėjų“ krepšininkams, kurie ir šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose labiausiai pastebimas buvo Povilas Čižauskas. Jis surinko 17 taškų. Deimantas Roveršteinas prie pergalės pridėjo 14, Žilvinas Šalnautis – 10 taškų.

„Kautros“ gretose išsiskyrė Valmantas Šeškas. Jo sąskaitoje 16 taškų ir 15 atkovotų kamuolių. Marijus Gricius įmetė 12, Gintaras Drebulys – 10 taškų.

Vyriausiasis suvalkiečių treneris Povilas Čižauskas apie rungtynes kalbėjo ironiškai: „Tokios komandos, toks ir rezultatas“.

"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė minimalią pergalę (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 19:02 val.)Suvalkiečiai šventė netikėtą pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:19 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė pergalę prieš "IV Internetas visiems" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjoms" šventės padarė savo (2006 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" nesugebėjo pateikti sensacijos (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)Galingai sužaidusi pirmąjį kėlinį "Arauša" iškovojo penktąją pergalę (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 21:08 val.)Nepavykęs "Suvalkijos želdinimo idėjų" revanšas (2006 gruodžio 29 d., penktadienis, 17:34 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" tęsia kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)Netikėta "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalė prieš "Araušą" (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 22:10 val.)"Stokker" iškovojo lengvą pergalę (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 21:11 val.)